Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális az olyan nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az olyan nő, aki szépnek hiszi magát és férfiak tömkelegét van képe elutasítani úgy, hogy fb-on max. 30-40 like van a képein?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 16:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
100%
40 Sőt, általában az átlag emberek közt a szépeknek nem szoktak nyalni a közösségi oldalakon, csak a sztároknak. Az átlag emberek világában valahogy mindig a csúnyácska/átlagos emberek képei alatt van 50 dicsérő komment meg 80 like a képen. Ezzel sincs semmi baj, csak innen is látszik, a likeok száma nem tükröz semmit a külső megjelenésről.
2020. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
100%

A lájk nem szépségverseny pontozás.

Eleve függ asttól, hány ismerőse van facen, lehet, nem is aktív használó, másrészt a a lájk nem szépséget, hanem szimpátiát jelent.

Én azokat lájkolom, akiket kedvelek, nem azokat, akik szépek.

2020. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
100%

Én átlagos vagyok, vagy az átlag felett picivel, attól függ milyen hangulatom van, mennyire figyelek az öltözködésemre stb. De az arcom szép, a testalkatom arányos, szóval jól állok. 4 profilképem van az elmúlt 10 évből. Átlagba talán annyi like sincs összesen a képeimen, mint az általad említett lánynak. Szerintem ez eleve nem oszt, vagy szoroz. Nem ettől leszek jó nő és a like-ok számától függetlenül azt utasítok el, akit akarok.

Ha szerinted attól jó nő valaki, hogy hányan nyalják online a valagát és nem érzed miért utasít el valaki akár durván egy olyan férfit, aki annak ellenére közeledik, hogy tudja, hogy van párja, akkor nem a lány gépezetével van gond.

2020. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
100%

Ellentmondás van a kérdésedben. Azt írod, hogy a nő szépnek hiszi magát (tehát valójában nem szép), ellenben férfiak tömkelege próbálkozik be nála! Na na! Ha férfiak tömkelege nyomul rá, akkor mégiscsak szép a nő! A férfiaknak nem nyomulnak csúnya nőre.

Egyébként meg a kérdést megválaszolva: Igen, normális. Mindenki azt utasít el, és annyit, akit és amennyit csak akar! :)

2020. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
100%
Egy 10es skálán mennyire fáj, hogy az általad csúnyának tartott nők nem adják fel a tartásukat és döglenek bele egy nem kívánt kapcsolatba úgy, mint ahogy a férfiak teszik?
2020. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 A kérdező kommentje:

1. Simán lehet, hogy a sok próbálkozó kamu.

2. Amióta súlyosan megváltozott a társkeresési kultúra, minden férfi nagyon sok nőnél próbálkozik.

3. A férfiak fel tudják fogni a saját szintjüket, és általában azoknál próbálkoznak, ami azt jelenti, hogy jó pasit nem érdekel és marhára nem 8-as.

4. Egy tényleg 8-as körüli nő kicsi kora óta ajnározásban szocializálódik és már tizenévesen a legjobb bulikba hívják, szóval biztos lesz sok ismerőse, baráti köre. Ha mégis szép, és mégsincs ez meg, akkor meg vszeg súlyosan, aggodalmat keltően mentális beteg.


Ferdíthetitek, ahogy akarjátok de ettől nem fog változni a valóság.

2020. dec. 20. 17:04
 47/74 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális.
2020. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
100%

A 2. állításodat azonnal meg tudom cáfolni, mert én soha nem próbálkoznék olyan nőnél, aki nem tetszik.

A 3. állításodat is, mert én nem az alapján keresek társat, hogy ki a szintem, hanem, hogy kivel tudom elképzelni, hogy lehetnénk egy pár. És ebben nem csak "vertikális" (értsd: a rosszabbtól a jobbig) terjedő szempontok játszanak bele, hanem horizontálisak is (értékrend, ízlés, kommunikációs stílus, humor, stb.). És simán (jó eséllyel sikerrel) próbálkozom egy szerintem nálam szebb nőnél, ha az utóbbiak stimmelnek, míg olyannál "szinttől" függetlenül nem próbálkoznék, akivel ezek nem klappolnak.

A 4. is baromság, van egy csomó introvertált szép nő is, aki nem a társasági életben éli ki magát, csak nyilván by definition ők kevésbé vannak szem előtt.

2020. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 A kérdező kommentje:
Szép NŐ (nő b+, szociális lény!!!) nem szocializálódik introvertálttá, mivel tinikorában már elkezdődik az, hogy mindenbe bevonják, mindenki keresi a társaságukat.
2020. dec. 20. 17:14
 50/74 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez pontosan megmutatja, hogy mennyi valódi tapasztalatod van a világról. Mellesleg az introvertáltság nem szocializáció kérdése, hanem alapbeállítottság. Aki a környezeti benyomások miatt lesz ún. "fake introvert", az valójában gátlásos, visszahúzódó, önbizalomhiányos, ami nem egyenlő az introvertálttal.
2020. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!