Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális az olyan nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az olyan nő, aki szépnek hiszi magát és férfiak tömkelegét van képe elutasítani úgy, hogy fb-on max. 30-40 like van a képein?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 16:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 A kérdező kommentje:
Szerintem meg rohadtul nem létezik ilyen, csak olyan létezik, amit te fake-nek hívsz, és szép csajból soha az életben nem lesz olyan.
2020. dec. 20. 17:18
 52/74 anonim ***** válasza:
100%

"A férfiak fel tudják fogni a saját szintjüket, és általában azoknál próbálkoznak, ami azt jelenti, hogy jó pasit nem érdekel és marhára nem 8-as."


Mesélj még! Biztos azért nyomulnak fiastal, csinos lányokra, az elhízott, kopassz, vén bácsikák is :D

2020. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
100%

Szóval aki nem a Facén él és nincs sok ismerőse, lájkja, az vagy ronda vagy mentálisan beteg.


Ó te Magasságos!

2020. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
100%
Setét vagy, mint az éjszaka.
2020. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
100%

Hogy fér el ennyi téveszme egy emberben? :)) Hát ne haragudj, de nevetnem kell. Olyan vagy mint egy agresszív kismalac. Mindenre, de abszolút mindenre robbansz, ami eltér a te véleményedtől.


1. Nem sok összefüggés van a lájkok és a szépség között. Olyan giccs madár cigány lányoknak van 600-700 lájk a képeik alatt, akikre élőben a legtöbb ember rá sem néz.. csak max megsajnálja, hogy hogy lehet felvenni egy rózsás legginset egy pink csizmával. És olyan lányok képei alatt van 10-20 lájk, akik után nem győznek forgolódni az utcán. Arra nem gondoltál, hogy egy magára igényes lány nem jelöl vissza mindenki fb-on? Nekem több mint 1000 baráti felkérésem van, de nem ismerek közülük egyet sem, és nem jelölöm vissza. Már ezzel is csökken a lájkok száma .. :))

2.Semmi köze nincs a szépségnek ahhoz sem, hogy valaki introvertált vagy extravertált. Elárulom, hogy ha valaki sokat bulizik, az sem jelenti azt, hogy valaki feltétlenül extravertált, de te annyira nem vagy tisztában a szavak jelentésével, hogy kár neked magyarázni bármit is.

3. Keress fel egy szakembert.

2020. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az összefüggést. Ha 0 lájkja van , akkor is joga van bárkit elutasítani. Az egyik legdögösebb csajnak akit ismertem, facebook profilja sem volt, mert utálta elvből.
2020. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi időt ezzel a kérdéssel foglalkoztál, már rég kereshettél volna egy jó pszichológust. Hidd el, mindenki jobban járt volna.
2020. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális, hogy visszautasít másokat. Vicc vagy kérdező. Ha valaki ronda, akkor is éppen úgy jogában áll megválasztani, hogy kit akar és kit nem, mintha szép lenne. Amúgy a like szám nincs egyenes arányban a szépséggel. :D

Ordító butaságokat írsz. Ilyenkor bánom, hogy bezárták a Lipótot, mert oda való vagy.

2020. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
96%

A lajk nem a szépség fokmeroje hanem a népszerűségé. Engem szép nőnek tartanak de visszahuzodo vagyok, nincs sok barátom így az én kepeimen is 30-40 lajk szokott lenni. Ellenben van olyan ismerősöm aki kancsal, malac orra van és 3 szál haja de sok "Facebookos barátja" és így 100-150 lajk van egy képén.


Amúgy meg ha szerinted az felháborító hogy ő sorba utasítja vissza a pasikat akkor azt hogy nem tartod felháborítónak hogy sorban próbálkoznak nála a pasik pedig van párja?

2020. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van ilyesmihez pofája?! Hát neki mindenkivel, legalábbis valakivel biztosan össze kéne állnia, amiért 30-40 likeja van!?
2020. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!