Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az az elmélet, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az az elmélet, hogy az utóbbi 10 évben az ismerkedés egyre nehezebbé vált a 20 és 30 közötti férfiak számára?

Figyelt kérdés

Főleg angol oldalakon lehet ilyet olvasni. Ők ezért a közösségi oldalak, a társkereső appok, valamint a feminizmus elterjedését teszik felelőssé.


Rólam annyit, hogy 2019 -ig egy Molnár Krisztián lite voltam és egyáltalán nem foglalkoztam a lányokkal, így nem ismertem a korábbi párkapcsolati piacot.



2020. dec. 22. 01:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Valóban nehezebb ma ismerkedni, de személyszerint más okát fejteném ki. Sosem voltak gonjaim ismerkedésben, klasszikus sármos csábító típusnak vallanám magam, de ettől eltekintve azt elismerem, hogy fiatalon egyszerűbb az egész. 15-19 évesen annyi a lényeg, hogy egyedi és vonzó légy a másik nemnek. Ahogy idősebb leszel közbe jön a a pályaválasztás és ezzel járva az, hogy minek tanulsz illetve mivel foglalkozol. Nagyban megdobja az érdeklődési kört 20 éves kor körül. És innentől kezdve a férfiakat kinézet személyiség és megélhetés szempontjából pontozzák. Persze kinek melyik a prioritása és sorrendben mik következnek ebben.


A legnagyobb probléma viszont itt jön képbe. És ezek egy szempontból a közösségi oldalak. A társkeresők csak hab a tortán. Azzal, hogy Facebook,Instagram és Twitteren alkotunkmagunkról egy ideális képet, mint hétköznapi emberek, mint celebek, mint influencerek, tulajdon képpen vásárra adjuk magunkat, ahol a homlokunkra ragasztunk egy cetlit, hogy szerintunk mennyit érünk, majd melletünk ott van a mutató, hány ember gondolja ezt így. És ennek a folytatása csak az igazán gyökere a problémának. Mert akik meglátnak egy hasonló terméket a piacon és az esetleg 2x 3x jobban van értékelve, hát mi történik abban az esetben ? Másolás. Meg próbálunk hasonlítani valakire, aki nem is mi vagyunk és nem is tudjuk hová fog ez vezetni, de meg tesszük, mert jobb mutatókat szeretnénk azon a piacon kapni.



Az ismerkedésre ez pedig úgy hat ki, hogy szépen mindenki fel álítsa magában azt a bizonyos profilt amit mutat a szociális médiában egy kicsit szebben, fényesebben, sikeresebben, boldogabban. És így eljutuk oda, hogy mindenki egy hasonló de mégsem ugyan azt a szerepet adja elő. Ez egy idő után eléggé unalmassá válik és megöli valós személyiségünk egy részét. Ezért nehezebb az ismerkedés, mert egyre kevésbé tudunk valami valósban, értékesben megkapaszkodni a másik fél részéről amin el tudunk indulni, továbbá a legtöbb kapcsolat labilis, könnyen összedől egy kis viharban. Véleményem szerint ezért nehezebb

2020. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem én bizonyos magánéleti ok miatt annyi nőnek mondtam már nemet.

Hogy nekem ciki. Nem, nem meleg vagyok.


32 F


"kB 20 éves koruk körül lett otthon internetük és nem volt 14 évesen érintőképernyős telefonjuk internettel"


És pont ezért akármilyen hülyeséget csináltam tizenévesen az nincs lefotózva, levideózva. Meg sem történt. Na ez a luxus már nem jár annak aki most tizenéves.

2020. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nézzétek a Pesti TV-n a Férfiak klubját esténként, a műsorvezető erre a kérdésre is nagyon jó tanácsokat ad, lehet tőle kérdezni a ferfiakklubja@ferfiakklubja.hu -n.
2020. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
1. Osztom. Hatalmas meglátás
2020. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!