Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hasonló helyzetben vannak, vagy voltak, bíztatnátok, hogy ez változni fog? Elmesélnétek a ti történeteket?

Figyelt kérdés

Párommal 4 hónapja vagyunk együtt, sok viharon keresztül mentünk, és végül újra egymás karjaiban kötöttünk ki. Ha együtt vagyunk minden szép és jó. A dolog szépséghibája, hogy távkapcsolatban vagyunk. Fél év múlva tudok ideköltözni, de addig csak hétvégente tudunk találkozni. Erre a hétvégére is szép terveink voltak, de neki a munka körbeszólt. Itt vagyok nála, és várom, hogy hazaérjen a túlórából. Lehet, hogy holnap is be kell mennie. Sok közös tervünk van, de ez most lelombozott, félek, hogy nagyon későn ér haza, és holnap is mennie kell... Pályakezdő ő is, egyből főnök szerepbe csöppent, kicsit nehezen viseli. Hogyan lehetnék jó barátnője, hogyha esetleg így hétvégente is dolgoznia kell, akkor is itt lehessek nála, mégha csak este tudunk is együtt lenni?

Már sütöttem neki sütit, ott várja az asztalon... nem fogok hisztizni, akárhogy alakul, hisz értünk teszi, hogy legyen jövőnk... de mégis bánt, szerintem érthető... biztassatok kicsit légyszi...


2011. dec. 16. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy fél év múlva megoldódik a problémád. Nekem még 3 év a fősuli és utána talán majd összeköltözünk a párommal, szintén távkapcsolat.

20L

2011. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már lassan egy éve vagyok a párommal, és szintén csak hétvégente tudunk találkozni.

Mindketten egyetemen vagyunk jelenleg, másik városban, de fogalmunk sincs mi lesz azután, hol tudunk munkát találni, úgyhogy nem is tudom, hogy mikor lehet ez a kapcsolat nem távkapcsolat. De nem is gondolok ilyenre általában, hanem arra gondolok, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy engem ez a férfi szeret, és mennyire szeret, és milyen jó, hogy mindig mellettem áll, megért, foglalkozik velem. Minden egyes nap, hacsak nem jön közbe valami, szakítunk legalább egy órát egymásra skypeon beszélgetni, és ez tartja bennem a lelket, meghogy milyen boldog vagyok vele. És azokat a pillanatokat meg amit vele tölthetek, mindig kiélvezem, és hálát adok, hogy azok vannak. Meg arra gondolok, hogy ez lehetne rosszabb is, lehetnénk távolabb, vagy ha egyáltalán nem lennénk együtt, az is rosszabb lenne, így örülök, hogy már ennyit is látom, hogy legalább ennyi megadatott nekem, és remélem, hogy egyszer majd lehetek vele többet :)

Szóval élvezd ki a vele töltött idő minden egyes percét, és ha nem vagytok együtt, akkor se arra gondolj, hanem arra, hogy nemsokára újra látod, és ő van neked, és szeret.

Jaj nyáron 2 álló hónapig nem láttam, és ebből 5 hétig internetközelben se voltam, úgy leveleztünk más híján. Úgyhogy tudom, lehetne rosszabb, és így örülök annak, amim van.

2011. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel és helyes, hogy nem mérgelődsz, hogy megértő vagy. Én várnám a páromat finom vacsival, aztán kapna egy kis masszázst is... De én is távkapcsolatban vagyok a párommal, mi havonta-kéthavonta tudunk csak találkozni sajnos, de mikor együtt vagyunk akkor minden egyes pillanatban együtt vagyunk. Nekünk még egy fél év vagy pedig 6 év :S
2011. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!