Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adnak elő itt nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adnak elő itt nők minden nap ezekhez hasonló történeteket? Kb. 1:10000000000000 az esélye, hogy igaz.

Figyelt kérdés

"Voltam lelkileg bántalmazó kapcsolatban. Kapaszkodj meg: CSÚNYA volt a párom, én pedig a férfiak túlnyomó többsége szerint egy szép nő vagyok (illetve akkor még inkább csaj).


Volt, hogy leszólítottak szórakozóhelyen, hogy ki nekem az a srác, ugye nem a pasim, mit keresek vele. Szóval nem én találom ki...


A kapcsolat elején mézes-mázos, aranyszívű volt, mellé meg szórakoztató is, ezért (is) adtam neki esélyt, pedig külsőre taszított, de azt hittem, majd a jelleme miatt legalább "megszokom" a külsejét, nem fog zavarni.


Pár hónapig tudta tartani magát, aztán elkezdett bántani.


A dolgok, amiket megengedett magának:


- Nyitott kapcsolatért való könyörgés, begyepesedettnek nevezett, amiért hűséget várom el.


- A régi plátói szerelmét hajkurászta elvileg csak "baráti" alapon, aztán bőgve hívott engem fel, miután a csaj ignorálta egy buliban.


- Legkisebb nézeteltéréskor is leqrvázott, lehordott mindennek és a családomat is.


- Mindenért beugatott a külsőmre (ha nem sminkeltem magam, akkor majd ő "megtanít jobb nőnek lenni", modelleket mutogatott, hogy hogyan emeljem ki magamon ezt meg azt, ha sminkeltem, akkor meg műanyag ribinek hívott, valamint minimális borostáért azonnal megszólt, hogy neki egy idő után nem fog felállni rám).


- Ha neten veszekedtünk, rendszeresen pofonnal fenyegetett.


- Szakításkor öngyilkossággal zsarolt.



Ezzel szemben a mostani párommal nyugodt, normális életem van, nagyon szeretjük egymást, soha nem bántott (nem azt mondom, hogy soha nem vesztünk össze, de mindig sikerült normálisan rendezni) és ő egy vonzó, jóképű férfi."



"Az első pasim volt a legrosszabb: bantalmazo, önző személy volt, aki mindig másokat hibaztatott a saját szerencsétlensége miatt. Nem nézett ki jól, átlagos magasságú vplt, nálam kicsit alacsonyabb, ilyen kis vézna típus. Nem volt végzettsége, alkalmi munkái voltak, de mindenhonnan elkuldtek. Volt, hogy én vettem neki a kaját, én főztem rá, ruháztam, pedig még egyetemista voltam és diakmunkam volt csak, meg ösztöndíjam. Mellette sportoltam és mindig csinosan öltözködtem, szóval nem olyan vagyok, aki nem ad magára. Azt gondolná az ember, hogy egy ilyen pasi megbecsül egy ilyen lányt, de nem. Az ismerkedeseim során is az jött le, hogy azok a pasik, akik nem sikeresek a nőknél elkezdik gyűlölni őket és az első naiv nő issza meg ennek a levét, aki hajlandó szóba állni velük.


A mostani párom - persze még jó pár hülye után, aiket kifogtam - egy fejjel magasabb nálam, mindenfélét sportol, extrém sportokat is, diplomás, igazi nagymenő a munkájában, bőven fél millió fölötti a havi bevétele. Az autója felső kategóriás és mindemelett baromi intelligens, kedves, figyelmes, művelt, okos, elkepeszto a kommunikációja. Ha elmegyunk társaságba, én csak hátra dolok és élvezem, ahogy mindenkit levesz a lábáról, es mindenki az egekig dicséri nekem."



2020. okt. 17. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, el se olvastam. Kit érdekel, hogy ki mit kérdez. mindenki kérdezze amit akar.
2020. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
🤣🤣🤣 Köszi! Vidám lett az estém. Sajnálatos, ha te a személyiség fejlődésről nem hallottál. Mivel ez neked kamu, így sajnos te maradsz így. Mindenki magából indul ki. Neked marad ez, hogy nem hiszed el. Ezek a nők meg tudják, hogy mennyi szenvedés/rossz választás után jutottak el a tökéleteshez. Na nem csak úgy, hanem úgy, hogy meghaladták önmaguk, magyarul tanultak a hibáikból, tanultak magukról.
2020. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%

Mostanság az a hivatalos állásfoglalás, hogy "aki ronda az csak gonosz lehet". El kell fogadni, ha a többség ezt gondolja, akkor ez lesz az elfogadott álláspont. Mindig a többség álláspontja válik elfogadottá, még akkor is, ha pár évvel vagy évtizeddel korábban más volt.


Lásd USA hozzáállását a dolgokhoz. Ma letagadják, szégyellik azt amit 50-60 éve még teljes mellszélességgel vállaltak. Ma az ellenkezőjét. Lehet 50 év múlva meg ez lesz szégyellve. Mindig lesz egy "keménymag" a nyáj, akik a "tömeg erejével" bitorolják az "általánosan elfogadott vélemény"-t is.


Ezen lendülj túl, nem érdemes ezen dühöngeni, ezek úgyis mindig gyorsan változnak. Mármint viszonylag gyorsan.

2020. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

Az oldal tele van frusztrált férfiakkal és nőkkel egyaránt. Ők jellemzően a sztorijaikat arra ferdítik, amerre kényelmes nekik.

Ebben a sztoriban mondjuk kizárt, hogy olyan pasinak adott esélyt az illető, akit rondának talált AKKOR. Utólag, meg már könnyű okoskodni és átfesteni a képet. Ez tipikusan az az eset, amikor a kapcsolat elején szercsilávcsivan, a kapcsolat végén meg előadják a felek, hogy a másik mekkora egy gyökér volt mindig.

Amúgy a sztorit író válaszoló simán beleillik ebbe a kategóriába. Többször is bedobta már ezt a kis szösszenetét, aztán volt, hogy elszidta mindennek a csúnya férfiakat, máskor meg már azt adta elő, hogy csak a rossz csúnya férfiakat szidja.

(Az egészben az a leggázabb, hogy az illető 90%-ban hasznos válaszokat ad az oldal felhasználói szerint. Ergó, arra van igény, hogy az ember ferdítse a történetét.)

2020. okt. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a mostani pasija csalja és/vagy szétveri a fejét, és a rondákon akarja mindezt leverni. :D Sok pénzem feltenném rá.
2020. okt. 18. 01:42
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem pedig csak egyfajta önigazolásként írtad ki e sztorikat és a válaszokban is önigazolást vársz.
2020. okt. 18. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Miért gondolod azt hogy ezek a történetek lehetetlennek? Szerinted nem lehetséges hogy egy ronda pasinak a természete is ronda legyen? Vagy hogy műveletlen buta legyen? Nőkben is van ilyen, aki nem elég hogy ronda még buta és rosszindulatú is. A külső nem feltétlenül függ össze a belsővel. Igen, vannak a ronda luzer pasik között olyan kis jó szándékú sajnalatra méltóak is akikre te gondolsz de sajnos szép számmal akad olyan is mint akiket lefestettek. Ahogyan a nagy alfak között is van okos, kedves pasi és olyan is akit csak a gravitáció tart a földön. Ha ezt nem tudod felfogni akkor ostoba vagy.
2020. okt. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Bírom az ilyen idiótákat, akiknek a tapasztalat és a kézzel fogható bizonyíték is kevés, akkor is a saját elméletét bizonygatja.

Rendőrség tesz ki körözési listát. Nézd már meg, milyen fejeket keresnek családon belüli erőszakért! Egyik se az a rájengoszlingdonjuanalfahím.

2020. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt pár exem és elhiheted, hogy nem mindegyik volt egy álompali, de mégis katasztrofális személyiséggel rendelkezett és volt helyes, aki meg kedves volt. Természetesen létezik helyes-bunkó kombináció is, csak arra akartam rávilágítani, hogy simán megtörténhettek, hiszen nem voltál ott, nem vagy gondolatrendőrség. :D
2020. okt. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

9.


A probléma az, hogy sokaknál automatikus következtetéssé vált, hogyha valaki ronda az rögtön gonosz és rossz is. Eddig is rengeteg előítélet volt ("aki ronda az incel is" "aki ronda az biztos hulladék is!") most lett még egy. Mennyi jöhet még vajon?

2020. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!