Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 felett hol ismerkedtek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 felett hol ismerkedtek ha nagyon szűkösek a lehetőségek?

Figyelt kérdés
Legtöbben gondolom neten, de azon kívül milyen lehetőségek vannak, voltak? (koronavírus előtt)
2020. dec. 23. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Akinek társas hobbija van vagy olyan a munkahelye (bár az necces...), az ott. Aki egyiket sem mondhatja el magáról, annak járványhelyzettől függetlenül egyszerűen nincs semmilyen más lehetősége. Szerintem az nem opció, hogy magára erőltessen az ember egy számára érdektelen, háta közepére sem hiányzó újabb hobbit, csak hogy azon keresztül esetleg(!) legyen lehetősége. Nekem mondjuk a net sem pálya, ronda vagyok + még antifotogén is ráadásul, szóval garantált a kudarc.
2020. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha szeretsz társasozni, akkor vannak társasjáték estek, ahova úgy is lehet jelentkezni, ha egyedül vagy, és akkor keresnek neked társakat. Persze, ez nem kifejezetten ismerkedős, de ha szeretsz játszani, akkor jó lehetőség lehet akár csak barátkozni is. Meg szerveznek ilyen ismerkedős túrákat, egy ismerősöm ment már ilyenre, egész kellemes élményekről számolt be.

Ha szereted a koncerteket, akkor ott is lehet próbálkozni. Amúgy kipróbálhatsz új dolgokat, hobbikat is, ha van valami, ami érdekel, de eddig nem szántad rá magad, és annak kapcsán. Nyilván nem magadra erőltetés szintjén, szigorúan úgy, ha tényleg érdekel a dolog.

Meg lehet interneten nem direkt párt keresni, hanem csak ismerkedni tematikus csoportokban, vagy ha mondjuk duci vagy, és le akarsz fogyni, akkor fogyókúratársat keresni, vagy ha túrázni akarsz, túratársakat, stb.

2020. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
En tegnap egy 3 oras sort vartam a postanal csomagfeladas miatt es siman eldumalgattam egy 25 koruli novel. Kapcsolatban vagyok, szoval nem kertem el a telefonszamat, de nem lett volna problemaja vele, hogy megadja. Amit irni akartam az, hogy barhol lehet ismerkedni, ha az ember amugy kepes ra. Ha nem, akkor meg sehol sem fog menni, nem helytol fugg.
2020. dec. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
4: És ez mennyire gyakori? 3 óráig sorban állni úgy, hogy a soron belül fellelhető egy legalább korban (ha másban nem is) passzoló ellenkező nemű, aki még nyitott is bármire, nem pedig elmebetegnek néz, amiért vadidegenként "háborgatod"? Kb. semennyire. Ahogy egyébként a többi ehhez hasonló példa is. Én bemegyek a postára, még ünnepek előtt sincs 3 órás sor, max. egy-két idős nénike/bácsika van előttem. Bárhol máshol is 1)rövid idő alatt végzek, mert nincs akkora tömeg, 2)elvétve botlok pl. 30-as férfiba, 3)... de még az is tojik rám magasról, eszébe sem jut hozzám szólni, inkább telefonozik, úgyhogy ennyi. És nem hinném, hogy én vagyok az egyetlen, akinél így alakul.
2020. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Legnagyobb baj hogy nincs kivel mennem, ráadásul elég kisvárosban élek ez megneheziti a dolgokat.
2020. dec. 23. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
5-os. Nyilvan ez a szitu nem gyakori, ha rajtam mulik sose allnek sorba, ha nem muszaj. Az is nyilvanvalo, hogy nem ismerkedesi szandekkal mentem oda. Es nem leszolitottam a not, hanem epp ertetlenkedtem a postai dolgozoval, hogyan lehetseges, hogy a postas meg sem kiserlete atadni a csomagot, csak bedobta a cetlijet, mikor en evek ota otthon dolgozom. Ekkor kapcsolodott be a no is, hogy o sem erti, majd amikor tovabbment a tobbi sorbanallot nyugtatni az emberke, akkor utana folytattuk a beszelgetest. Elotte telefonoztunk. Ennyi volt az egesz. De mondok mast, szinten a heten tortent. A konyvelom ajanlott egy ugyvedet, egy bizonyos munkara. Felhivtam elbeszelgettem vele, kicsit hosszasabban. A baratnom utana megkerdezte, mivel nagyreszt hallotta, hogy egy hivatalos beszelgetesben miert tegezem le a masik felet es miert osztok meg magamrol szemelyes dolgokat? Nem volt tudatos, en ilyen vagyok. Ha raerek, akkor tudok beszelgetni barkivel, barhol, barmirol. Nyitott embernek tartanak, sok baratom van, sosem volt gond az ismerkedes. A milyen napod volt kerdesre, meg egy ismeretlennek sem mondom azt, hogy jo, tudok osszetett mondatokban beszelni. Nyilvan uj ugyvedet sem hivok minden nap, tehat ez sem egy tipikus ismerkedos terep. De mint lathato nem muszaj ragaszodni semakhoz, szokasokhoz stb. Rengeteg parkapcsolat indul egy sima beszelgetesbol, aminek az aprojan egy tabortuznel jokat lehet mosolyogni, az igy talalkoztunk rovatban. Es ehhez nem is kell extrovertaltnak lenni. Az ember alapban foglalkozik a kornyezetevel, nyitott szemmel jar, hozzaszol dolgokhoz, figyel, erdeklodik. Amennyiben nyitott. Ha nem ilyen, akkor csak kevesen fogjak atvinni az ingerkuszobet, azokban sem lesz koszonet. Direkt, parkapcsolat celjabol ismerkedni sosem szoktam, tehat nem szolitgatok le az utcan random embereket. Ja es a FB-om is csak 1 kepbol all, meg kb 150 ismerosbol. Ismerkedes utan tudom csak eldonteni, hogy egy adott emberrel tartom-e tovabb a kapcsolatot, vagy sem. Ha addig se jutnek el, akkor mindig egyedul maradnek.
2020. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2: Sajna ez csak akkor működik, ha túrázás és hasonlók érdekel. De autótuning fórumon, horgász fórumon, vagy bármilyen férfias hobbinál szerintem esélytelen, hogy majd jól becsajozol
2021. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!