Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ritka/normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka/normális ha valaki csak 25 felett talál először párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sokan vannak ebben a helyzetben?
2020. dec. 4. 14:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%

Hát én 24 voltam mikor lett. Ha pasi vagy akkor normális. Ha nő akkor az viszont ritka.


Viszont pasiként a 30 éves kor az talán már olyan vízválasztó. Utána csak görcsöl az ember. Nem egészséges. Akkor inkább menjen el egy buliba ahol talál félrészeg csajokat vagy prosti. De muszáj tapasztalatot szeretni mert nem egészséges ha semennyi sincs (a mai társadalomban)


Legtöbb nő nem fogja tolerálni. Incelnek meg lúzernek fog tartani és kirekesztenek.

2020. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Gyakoribb mint gondolnád mindkét nemben.


(volt róla pár éve egy statisztika, hogy mindenki azt gondolja, hogy a fiatalok egyre korábban veszítik el a szüzességük, és kezdenek párkapcsolatot, de ez inkább úgy helyes, hogy egy részükre ez maximálisan igaz, egy másik részük meg pont fordítva egyre később, vagy akár sosem vág bele, de persze az 1) csoport sokkal látványosabb, így velük foglalkozik csak indenki)

2020. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, de egyre többen vannak így. Teljesen általánosnak, azért ne állítsuk be. 100-ból kevesebb, mint 10 emberre igaz.
2020. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%

Ha megnézed a középiskolásokat iskolából hazajövet, (persze nem a mostani járványügyi helyzetben), akkor láthatod, hogy nem egynek bizony van csaja. Ha elmész bulizni, ott is ezt fogod látni. Fiatal 16-17 éves srácok a barátnőikkel vannak. A statisztika szerint a fiatalok 16 körül veszítik el a szüzességüket, ami bizonyítja, hogy az első párkapcsolatok kamaszkorban keletkeznek.


Persze vannak lúzer srácok is, nem is kevés, de inkább az a megszokott, hogy az emberek hamar kezdik a szerelmi dolgokat, ezt kár lenne tagadni.


Az, hogy te elmúltál már 25 és nem volt nőd, feltehetően azért van, mert éltékozoltad az érveidet. De még így is fiatal vagy. Kezdj el ismerkedni, pótold be, ami kimaradt. Úgy gondolom, hogy minél később kezded el, annál nehezebb lesz. Szóval tedd magad rendbe fejben, és hajrá. Ha segítség kell, menj el pszichológushoz. De valamit kezdj magaddal. Persze, a döntés a tiéd...

2020. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Hat lássuk, hazi statisztika; nekem 20 evesen lett párom (no vagyok), egyik baratnomnek szintugy 20 evesen, ket baratnomnek 25 evesen, es ket baratnom van akiknek elsokent 17 evesen lett baratjuk. Ezek a kozeli baratnok akiket tudom.

A mostani paromnak 23 evesen lett eloszor baratnoje, en vagyok neki a masodik baratnoje, o most 28. Az egyik exemnek 20 evesen jott ossze az elso baratno, a harmadik exemnek meg szinten 20 evesen (en voltam az), neki mondjuk azota sincs.

Van ezenkívül jo par fiú ismerosom aki 30 korul meg szuz, ketto kozulok egyszerűen alacsony önbizalom,meg nem próbálkoznak, egy meg vallasi okok miatt.

2020. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%

#5: Ez szimplán annyit jelent, hogy van nagyon extrémen szélsőséges környezetben mozogsz vagy egyszerűen csak azokat a tényeket veszed észre, amiket akarsz.

Azért lássuk be, nem az az átlag, amiről mesélsz. Nekem a gimis osztályomból 18 előtt már mindenki elvesztette a szüzességét. És mi még nem is egy kifejezetten bulis osztály voltunk.

2020. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

#6: Ez szimplán annyit jelent, hogy van nagyon extrémen szélsőséges környezetben mozogsz vagy egyszerűen csak azokat a tényeket veszed észre, amiket akarsz.



Nekem a gimis osztályomból bőven voltak lányok és fiúk is, akik nem veszítették el a gimi alatt. És nem voltunk kifejezetten visszafogott osztály.

2020. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
Gyakori. Manapság sokan befordulnak a tanulásba, mert fontos a diploma. Meg sok fiú nem rúg labdába fiatalon, mert a lányoknak anyagi igényei vannak, ahhoz meg kevés a diákmelós pénz.
2020. dec. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Gimiben sokan amúgy hazudnak a szerelmi életükről is. Hogy ne érezzék magukat luzernek. Nem egy ilyen embert ismerek akik hamis tényeket mondtak a többieketnek. (mind kiderült 5-10 évre rá)
2020. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

#7: Az a gimis osztály hány évvel volt rendszerváltás előtt?

Bőven? Az számszerűen mit takar? De, kifejezetten visszafogott osztály voltatok.

2020. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!