Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gyógymasszőrként érdemes...

Gyógymasszőrként érdemes saját vállalkozásba kezdeni?

Figyelt kérdés
A helység a saját lakásomban egy külön erre a célra kialakított szoba lenne.

2020. máj. 14. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Gyógymasszázst akarsz végezni, ott azért elég kemény feltételeknek kell megfelelni tudtommal.. mivel gyógykezelés, és azt nem csinálhatod bárhol.


sima lazító masszőr lehetsz otthon a saját kis szobádban enyhébb feltételek mellett.


Megéri e?


Számold ki.


Annó én számolgattam és 5000ft/óradíj alatt kb annyit keresnék vele, mint egy multinál és mindent nekem kellene csinálni a masszázstól a vevőszerzésig. Fizetési plafon maximalizálva van, mert nem tudok 100 embert lemasszírozni 1 nap.


10 rugót meg nem fizetnek ki egy szimpla masszázsért, max ha kapnak egy kis happy endinget a végén.

2020. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeséget ir az első! Hidd el hogy megeri. En gyógymasszőrként dolgozom egy bérelt uzlethelyisegben. Mire kifizetem magam utan a járulékot, bérleti díjat így keresek havi 250 es 300 kozott. Nekem megeri. Azert egy multinál dolgozni kicsit rizikosabb es strapasabb, mint egy modern, tiszta, nyugalmas üzletben masszírozni, ahol nincs főnököd.
2020. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!