Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 évesen soha nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen soha nem volt még barátnőm és életemben 2-szer szexeltem csak. Van itt olyan, akinek még nálam is rosszabb a statisztikája? Jó lenne már egy kedves, helyes, aranyos barátnő. : (

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én meg 20+ nővel voltam már, ezek között volt több éves komoly kapcsolat, pár hónapos járogatás, egyéjszakás, szexkapcsolat és mégis itt vagyok szingliként, mondhatjuk, hogy boldogtalanul.

Szóval, statisztika ide vagy oda, vágeredményben nem vagyok előrébb, mint te.

2020. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10-es, 7-es BMW-m van de sose láttam nőt :( 34F
2020. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem Balin egy hetvege alatt meg feleseget is talalnal, neked nem lenne nagy kunszt meg kiadas....


(10-es vagyok)

2020. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van.29éves srác vagyok.Soha nem volt barátnőm,azt sem tudom milyen érzés az ha van......nincsen szépséghibám,jó keresetem van.Mégis egyedül vagyok
2020. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!