Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én most sikertelennek számítok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most sikertelennek számítok vagy nem? Itt az enyémnél sokkal rosszabb történeteket is szoktam olvasni

Figyelt kérdés

Voltam szexuálisan 25+ lánnyal/nővel, akik közül úgy 10-re azt mondanám külsőre tényleg szépek voltak és közülük jó néhányan kapcsolatra is alkalmasak. Voltak alkalmiak és voltak több hónapos összejárogatások is ezek között. Viszont csak 3 db egyenként féléves kapcsolatom volt eddig, akiket tényleg barátnőnek hívok. Egyiküket sem csaltam meg, ilyen gondok nem voltak. Közülük egybe voltam szerelmes, ezen kívül még volt pár másik szerelmem életemben, de ők nem viszonozták az érzéseimet. 30-35 éves koromban szeretnék családot és szeretnék 2-3 gyerek apja lenni majd. Ez az egyik nagy álmom, életcélom, hogy szeretnék jó apa lenni.


Az a baj külsőre elég konkrét, talán túl merev elvárásaim vannak és aki ennek megfelel, az csak évente 2-3 lány van, akik egyáltalán a látókörömbe kerülnek, de az még persze nem jelent semmit arra nézve, hogy lesz-e is köztünk valami. (Ne erre gondoljatok, hogy csak modell arcú csajok, vagy instaptsák érdekelnek, nem így értem a specifikus elvárásokat.) Az meg már azon belül még kisebb csodának számít, hogyha még kapcsolatra alkalmas személyisége is van a csajnak. A legtöbb barátommal ellentétben viszonylag későn, 20 évesen veszítettem el a szüzességem.

26/F


2020. nov. 3. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most jöttél ide dicsekeni, hogy milyen fasza csávó vagy, aki ennyi jó nőt megdöntött? Grat, nem tudom mit vársz! Vállveregetést?
2020. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen háttérrel nálam például nulla esélyed lenne. Nem tűnsz valami családapa típusnak, ráadásul párkapcsolati tapasztalatod sincs (nem, háromszor fél év az nem az). Aki családot szeretne, hűséget, megbecsülést, az nem végigd.ja a húszas éveit.
2020. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy sikertelen. Más kérdés?
2020. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
A hímringyóság sikernek számít?
2020. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Normálisan senki nem tud beszélni? A való életben is így beszélnétek, ha egy közeli ismerősötök ezzel a problémával fordulna hozzátok? Segítő válaszokért jöttem.


---


1. Most csak az irigység szólalt meg belőled? Tehát erre az oldalra nem írhat gazdag, vagy jóképű, vagy sikeres ember, mert úgy is biztos csak dicsekedni jött ide? Akkor menj csak azokat a kérdéseket olvasni, ahol csak nyomorult és szerencsétlen emberek tesznek fel kérdéseket.


2. Nyilvánvalóan ismerkedéskor ezeket nem mondom el. Azt szoktam mondani ha valaki nagyon kérdezi, hogy volt már barátnőm pár évig és ha kérdeznék, akkor azt mondanám 5-10 lánnyal voltam. (Tudom erre is mondanál majd valamit, hogy a hazugság sem jó, stb.) De ezek sosem derültek ki eddig sem. Tehát úgy tudnád, hogy volt már többéves kapcsolatom is és kevés partnerem volt.


3. Azért érzem magam annak, mert vannak céljaim és azok nem teljesülnek. Szeretnék egy tartós barátnőt, tartós kapcsolatot olyan nővel, amilyet elképzelek magamnak, de ez a célom nem teljesül.


4. Fejtsd ki hosszabban + ne legyél ellenséges, mert ez nem egy segítőkész hozzászólás ezen az oldalon, ami azért jött létre, hogy a válaszolók segítsenek a kérdezőknek.

Ugyanezt tudom neked is mondani, mint a 3-asnak, hogy nem érzem magam sikeresnek egyáltalán, mert a vágyam, a célom nem teljesül. Az 1. válaszoló is nézd meg hogy felkapta a vizet például, mert ő is azt hiszi, hogy az a siker, ha sok nőnek tetszel és sok nővel le tudsz feküdni. De ez egyáltalán nem jelent semmit. Nem érzem magam több embernek, csak mert 25 nővel voltam, mintha mondjuk 5-tel lettem volna.

Csak annyira ritkák az életemben az olyan nők, akik tényleg érdekelnek. És akkor még nem is beszéltem arról, hogy milyen ritka az, hogy én is érdekeljem őket.

2020. nov. 3. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
nem érdemelsz te semmit.ilyen szarházival hogy álltak szóba szép nők.lehet nem volt eszük.
2020. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 ha nem érzed magad sikeresnek, akkor pontosan miért is irígykedne a #1-es hozzászóló? A válaszod alapján te mégiscsak sikeresnek gondolod magad, akármennyire is próbálod súlykolni az ellenkezőjét. A kérdés már csak az, hogy akkor most mi a kérdés? Hogy mi mit gondolunk rólad? Leírtuk. Ha nem tetszik, menj olyan oldalra, ahol azt mondják majd amit hallani szeretnél.
2020. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Számomra elég visszataszító, ahogy a korábbi nőidről írsz és hogy a 'sikerességet' csak és kizárólag a megdugotr csajok számától teszed függővé. Meglehetősen önző hozzáállás. Azon pl. elgondolkoztál már, hogy a 25+ partnered (beleszámítva a "külsőre nem szépeket" - milyen jó is lehet összebújni olyasvalakivel, aki nem is tart vonzónak- szóval, hogy a nők közül hányat sikerült kielégítened? Ez is lehetne a sikeresség fokmérője..
2020. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!