Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt van az, hogy nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt van az, hogy nőknek csak az izmos férfiak jönnek be, de férfiaknak meg kismellű nők is?

Figyelt kérdés
Na kinek is fontosabb a külső?
2020. dec. 26. 18:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Minden nő mellett izmos srác van? Sztem nem. Illetve a lustaságodon kivül mi akadályoz, hogy te is izmos legyél? A szégyen súlya nehezebb mint a vas, csak utóbbitól jobban nézel majd ki.
2020. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
26%
Mert a nők sokkal válogatósabbak és a tökéletest keresik.
2020. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%
Izmosból is van több fajta. És lehet én lakom a Marson, de a pásik zöme mifelénk nem is izmos, mégis van barátnőjük.
2020. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
De ha tehetnék izmost választanának, csak ez jutott nekik.
2020. dec. 26. 18:59
 5/36 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk a nővérem mindig is a mackós alkatot találta vonzónak és a párja az mackós is, pedig hódoltak neki izmos fiúk. Nekem például a tipikus futó alkat jön be, akin látszik, hogy rendszeresen sportol, de nem viszi túlzásba - a barátom is ilyen alkat. Nem lehet általánosítani, már csak azért se, mert ha kilépnél az utcára vagy körbenéznél bármelyik baráti körödben, akkor látnád, hogy nem csak az izmos férfiaknak van párjuk.

23/L

2020. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem te is inkább szép, karcsú, sportos lányt szeretnél, mintsem egy kövéret, vagy egy formátlan fenék nélküli fogpiszkálót.
2020. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
96%
Az izom nem a mellhez hasonlít. A férfiak is a formás lányokat szeretik.
2020. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
A mell genetika kérdése, a testedért tehetsz.
2020. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
97%

Te hány nőt ismersz, aki azért cserélte le a 40 éves férjét, mert elkezdett kopaszodni? Nem számít se gyerek, se házasság, minden megy a levesbe egy 25 éves bika miatt.

Amúgy meg mit segít rajtad, ha megszavazzák a gyk-on, hogy a nők felszínesebbek? Este megy a p1natündér, és hagy egy nőt a párnád alatt?

Ugyanitt fogsz sírni holnap is, 10 év múlva is, amíg megy az oldal.

2020. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a macisabb alkat jobban tetszik, mint a szálkás. És nagy a mellem 🙃
2020. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!