Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt van az, hogy nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt van az, hogy nőknek csak az izmos férfiak jönnek be, de férfiaknak meg kismellű nők is?

Figyelt kérdés
Na kinek is fontosabb a külső?
2020. dec. 26. 18:52
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
91%

“Ami pedig az én preferenciáimat illeti, a nagyon izmos nők pont hogy nem jönnek be annyira”


Nekem meg a nagymellû férfiak nem jönnek be.

2021. márc. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
30: Azért ez erős költői túlzás. Van ismerősöm akinek genetikailag olyan vádlija van, hogy feltűnő. Más igensok edzéssel sem tudna olyat csinálni, ő pedig nem edz rá, csak maximum sétál a városban. Ez genetika. Az edzés egy dolog, de vannak adottságok. 140 centisen jó kosaras nem leszel, ha napi 5 órát edzel sem!
2021. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
mert a nők válogatósabbak, a pasik meg örülnek ha kismellű nők is szóba állnak velük.
2021. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
60%

utolsó, a kopasuodás is genetika és mégis sok nőnek nem jön be.


Mégis szinte minden kopaszodó ismerősömnek csinos nője van. Persze arcra nem rondák, ezért veszik észre őket a nők. Akik rondák, azokat kopaszon és sok hajjal sem veszi észre a másik nem.

2021. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
28-as De már nem az őskorban élünk.
2021. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

35#

Nem.De ezt le is írtam.Arról beszéltem,hogy vannak evolúciós beli késztetéseink és hajlamaink,valamint fizikálisan is az őskorból maradt jellemzőink,amiket nem ,ritkán,vagy alig használunk,mégis vannak, megmaradtak,mint a Darwin dudor,farokcsont,bölcsességfog pislogóhártya,a vakbél,a labújjak,a hosszú tenyérizom stb.

2021. márc. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!