Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a pénz nem számít a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pénz nem számít a nőknek állításuk szerint, akkor miért van az, hogy MINDEN pénzes fickót körülrajongnak a legdögösebb csajok, viszont EGYETLEN EGY olyan közmunkás sincs, akinek jó nője van?

Figyelt kérdés

A kérdés adott.

A jelenség tényét kár is vitatni, mindenki látja maga körül.

A gazdag palik körül mindig ott legyeskednek a legjobb nők, legyenek rondák, öregek, vagy bármi.

Nagyon csóró férfiakat, mint mondjuk egy közmunkás, meg soha nem látni jó nőkkel.


És nem, nem érdekel semelyik nő, amelyik beírja, hogy "a párom se milliárdos".

Egyrészt a net mindent elbír, másrészt néhány kivétel nem cáfolja a trendet, harmadszor meg honnan tudjuk, hogy nem csak azért vagy a pasiddal, mert egy milliárdost nem volt esélyed befogni magadnak, ezért megalkudtál egy középszerűvel, amit amúgy magadnak sem ismersz be?


2020. dec. 30. 12:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%

Akkor én hogy ismerhetek olyan közmunkást, sőt jelenleg a Covid miatt még munkanélkülit is, akinek szép barátnője van? Ja, igen: mert jó személyiségek és jóképűek, és nem olyan felszínesek és előítéletesek, mint te.


Egyébként nem, az én barátom se milliárdos, sőt, nem is milliomos, mégis vele vagyok, mert szerintem sose találtam volna más olyan romantikus és kalandvágyó társat, mint amilyen ő.

2020. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Csak a tisztán látás kedvéért. Kérlek linkelj egy "jó nőt". Mert akiket legutóbb linkelek neked, szerinted nem voltak azok. Mostmár nagyon izgat ki a "jó nő, akinek feneke, melle" van.
2020. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
98%
A legtöbb embernek (férfinak és nőnek egyaránt) számít a pénz valamilyen szinten. A "gazdag pali" és a közmunkás két véglet. Előbbinek jó eséllyel lesz nője, bár kérdéses, mennyire tiszta a hölgy szerelme. Közmunkással nyilván nem sokan szeretnek összeállni. Viszont az, hogy 280 vagy 430 ezret keres a másik, már nem feltétlenül kulcskérdés, azt gondolom.
2020. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
17%
Elvétve akad olyan szép nő, aki csóró pasival van együtt, mert tényleg szereti, de ez tényleg ritka. A kérdésre meg az a válaszom, hogy a nők (is) álszentek, és ők (is) szeretnek hazudni. Még saját maguknak is.
2020. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
Ha a férfiak nem top nőt akarnak, akkor miért van, hogy minden top nőt korberajonganak?
2020. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%

Tudod mit lát mindenki maga körül? Átlagos párokat, átlagos életekkel, minden fajta rétegben sikeres és sikertelen embereket. Te felvetted a szemellenzőt és azt látod, amit látni akarsz, de ettől még a világ nem csak ilyen sarkított példákból áll, de persze jogoban áll a homokba dugni a fejed és erre fogni azt, hogy miért vagy egy nyomorék. Könnyebb, mint magadba nézni az télny.

Azt meg, hogy mi a jó nő nem te döntöd el, hanem mindenki saját maga, ugyanis ez szubjektív. Állíthatod az ellenkezőjét, de csak saját magad égeted le még jobban.

2020. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
91%

Nőszámba ezek szerint csak a fullos nők számítanak. Aki ennyire felszínes, miért van felháborodva azon, hogy a nők között is vannak felszínesek?

A tipikus jó nők igenis költenek magukra, kevés az a nő, aki azzal már fullos, hogy megmosakszik, megmossa a fogát, felken egy dezodort, és megfésüli a haját. Nyilván nem fognak egy olyan közmunkással közösködni, akit még nekik kell pénzelniük, és aki miatt kevesebbet tudnak költeni sminkre, ruhára, arckezelésekre, plasztikára, minőségi arcápoló szerekre, fodrászra.

Miért nem a tipik közmunkás nő miatt picsog a közmunkások szája? Nem is értem... (szarkazmus)


Van olyan nő, akinek számít a pénz. Van olyan, akinek nem. Ha meglátnád az átlagos nőket is, látnád, hogy sokan hozzájuk hasonló férfiakkal vannak.

2020. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Olvasni egyik öntudatos feminista sem tud, úgy látom.

NEM azt írtam, hogy átlagembereknek, vagy közmunkásoknak nincs nője.

Hanem azt, hogy a gazdag palikat körülrajongják a nagyon jó nők.

Az átlag jövedelműeket, meg a közmunkásokat viszont nem.

Átlagos nőik vannak, vagy még annyi se.


Persze az teljesen nyilvánvaló minden épelméjű ember számára, hogy a nőket vonzza a pénz, és nincs is ezzel a baj.


Amelyik nő nem pénzes palival van együtt, az azért nem, mert nem adódott rá lehetősége, vagy nem elég jó nő ahhoz, hogy a pénzesnek kelljen, mint barátnő.


Az is tény, hogy a férfiak meg a jó testű nőkre buknak.

Amelyiknek nem jó testű nővel van, az ugyanúgy megalkuvásból történik; nem jut neki olyan, ahogy a nőnek nem jut pénzes fickó.


De ezzel az égvilágon semmi baj nincs-


A baj azzal van, hogy a nők ezt letagadják, míg a férfiak őszintén kimondják.

2020. dec. 30. 12:24
 9/39 anonim ***** válasza:
88%

Jaj, dehogy, a férfiak is kamuznak össze-vissza arról, milyen nő kell nekik.

"Elég, hogy vékony legyen és tudjon főzni" - aztán össze-vissza válogatnak, meg fikázzák a nőket a külsejük miatt.

2020. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
96%

Minek írsz ki kérdést, ha teszel mások véleményére és meglátásaira? Kezdj el naplót írni inkább.

"Kedves Naplóm!

Ma ismét láttam egy szép nőt az utcán egy öltönyös férfi mellett. Utóbbi biztosan gazdag. Nagyon gazdag. A nő cipője újnak tűnt, biztos a a férfi vette. A férfit nem tartom jóképűnek. Ellenben az egyik zsebe mintha dudorodott volna, biztos a vaskos pénztárca miatt. Utolsó szajhának tűnt az a nő, mégis felnyaltam volna az utcakövet egy mosolyáért."

2020. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!