Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyedülálló társkereső férfiból ilyen sok van, egyedülálló társkereső nőből meg ilyen kevés?

Figyelt kérdés

Egyik társkeresőn rákerestem a női célkorosztályomra, 328 találat. Kíváncsiságból megnéztem ugyanezen korosztály férfi számát is, 3952 találat.

Tudom, hogy ez csak netes társkereső, de élőben is a saját korosztályomban (24-34 éves korosztály) a férfiak 60-70%-a tartósan egyedülálló, nem talál társat. A nőkből pedig ez a szám, csak kb. 10-15%



2020. dec. 16. 13:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Abból a 3952-ből egészen biztosan sok nem egyedülálló. A nők sokszor jól megvannak a magukban, a férfiak kevésbé.
2020. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Úgy könnyű ennyi pasinak fent lennie, hogy a felének van közben otthon is egy asszony. :D A nőknek meg tudod több kell egy faroknál, és inkább vannak egyedül, mint egy nem megfelelővel. Nem mondom, hogy minden pasi ilyen, de jó pár akad, akinek minden mindegy, csak lyuk legyen. Na, hát.. köszi, az ilyen annak kell max. akinek 6 anyja van.
2020. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Sztem ez sok minden miatt lehet. Pl nõk inkàbb élőben ismerkednek, srácok meg több platformon. Pasik többször keresnek szexkapcsolatot is,amire az online platform jobb.

Lehet az is hogy az adott tàrskereső nem jól reklàmozza magàt.

Én nőként egyszer 2, máskor 1 évig voltam szingli. Nem volt àm nagy sorbaàllàs komoly kapcsolatra, szexre persze sokkal több.

Baràtnőim közül 2 màr évek óta szingli. Az egyikük amiatt mert főként a karrierjére koncentràl,a màsikuk meg egg kis faluban lakik és nem tesz nagy erőfeszítéseket hogy ismerkedjen ilyen alakul akivel alakul alapon van.

Illetve több baràtnőm is évekig volt szingli,semelyikük nem ismerkedett online viszont a környezetükbe se volt senki akivel spontàn alakultak volna a dolgok. Két baràtnőm van csak aki szinte mindig kapcsolatban van és csak pàr hónap vagy hét különbség van a kapcsolatai között, nàla az elején csak ismerősi körből kerültek ki sràcok, az utolsó pàrjàval màr online talàlkozott. De ő se volt sokàig fenn, összesen három emberrel randizott ebből az egyiküknek most a felesége.

2020. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy 2-es mondja.


Jóval kevesebb fogalmazzunk úgy..a jól kinéző férfi mint a jól kinéző nő.


ÉS az a sok sok nő mind azt a jóképű pasit szeretné akiből nincs sok.

2020. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk én csevegtem 3952 pasival, csak kb. 15 fővel, de pont azért töröltem magam, mert abból 10 csak szeretőt keres a felesége mellé, és a maradék 5 is csak szexre hajt, "aztán majd meglátjuk". Azokat nem számolom, akinek nem is válaszoltam, mert nem érdemes. Írni nem tud, bunkó, vagy csak küld egy képet a farkáról.

Ezek után igazából csak azt csodálom, hogy maradt még 328 nő, akinek ez a színvonal megfelel, és úgy érzi, hogy társkeresőn tálalja meg azt, akit keres.

2020. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

"Úgy könnyű ennyi pasinak fent lennie, hogy a felének van közben otthon is egy asszony. :D"

Nem tudom melyik században éltek, de a mostani 24-34 éves FÉRFIAKNAK extrém ritkán van feleségük.

2020. dec. 16. 13:46
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem feltétlen kell, hogy az asszony feleséget jelentsen. Amúgy de.. az ismeretségi körömben pont tegnap is házasodott egy 26 éves srác. Lassan mindenki összeköltözik, párja van meg jegyes, házas, stb.
2020. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazán érdekel, hogy felesége van, élettársa, barátnője, és rossz a kapcsolat, vagy csak épp egy perverziójára nem vevő.

De érdekes, hogy nőként egyöntetűen azt tapasztalja mindenki, hogy a legtöbb pasi foglalt, aki társkeresőn ismerkedik. Ettől te még írhatod, hogy ez nem igaz, a valóságon nem változtat.

2020. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
14%

"De érdekes, hogy nőként egyöntetűen azt tapasztalja mindenki, hogy a legtöbb pasi foglalt, aki társkeresőn ismerkedik. " ----> csak kb az a 10% aki a nőknek kell.

Akik benne vannak a megfelelő kategóriában.

2020. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Egyedülálló nőként 6 éve abbahagytam a társkeresést. Egyszerűen fárasztó, unalmas, idegőrlő, időpocsékoló felesleges tevékenység. Ez van.Van amikor az ember már eljut odáig, hogy egyedül kiegyensúlyozottabb a közérzete. Anno én is nagy reményeket fűztem ehhez, de ma már se kedvem, se ingerem nincs arra, hogy keresgéljek az egyre növekvő létszámú "szexkapcsit", szeretőt kereső nős pasasok között. Ráadásként csak a vékony nőkre áhítoznak.
2020. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!