Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori és mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori és mennyire jogos elfogadott ez a helyzet a kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

A férfi jóval többet keres mint a nő ezáltal a nő elvárja hogy a férfi mindent vegyen meg neki amire csak vágyik.

És a pasi meg is veszi mert jelszóval ő a férfi. Valóban ez lenne a férfiasság? Ez elvárható és természetes egy férfitől?


2016. febr. 2. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nekik ez így jó...

Én kifejezetten utáltam, mikor az egyik exem szinte meg akart venni...

2016. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy párkapcsolatban nincs nagyon helye a mateknak. Éltem 20 évet házasságban, az se volt egy örök dolog, hogy mikor melyikünk keresett többet, de nem is vetődött fel így a kérdés.
2016. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Nah, ez elég gáz. Mármint azzal nincs baj, ha a férfi szereti kényeztetni a nőt. Ok, ha így jó neki, csinálja. De nem ettől lesz férfias valaki, ráadásul a nőtől is elég gáz, hogy elvárja az ilyesmit.

Mármint ha a kapcsolat érzelmeken alapul, akkor gáz. Ha a kapcsolat kölcsönös támogatáson és anyagi ellátáson alapul (férfi eltartja a nőt, a nő cserébe gondoskodó lesz), akkor ok. De egy hagyományos kapcsolatban ilyesmit nem várunk el a másiktól. Szerintem.

2016. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem könnyű, mert egyrészt lehet hogy a nő kihasználja a férfit, másrészt viszont egy magasabb társadalmi helyzetű férfi esetleg olyan dolgokat is elvár egy nőtől, amiket ő a saját magáéból nem tud biztosítani.

Nekem volt gazdag barátom, és amikor kitalálta, hogy menjünk snowboardozni külföldre, én meg azt mondtam, hogy nekem nincs pénzem ilyesmire, és inkább menjünk máshová, vagy ha olyan fontos, menjen nélkülem, akkor az sem volt jó, neki jobban megérte, hogy együtt menjünk snowboardozni, ő meg fizeti. Aztán a szüleim segítettek be, hogy mégsem mindent ő fizessen.


Felnőttként már nem szeretnék ilyen problémát. Filléreskedés nem a kenyerem, hol az egyik hívja meg a másikat, hol az egyik, és senki nem számolgatja, hogy most épp ki járt rosszabbul, de azért ha folyton csak a különbség van, az megalázó és probléma forrás.


Ha a gazdag pasim elvárná, hogy gazdag nőnek öltözzek, akkor felmerülne, hogy vegye is meg a drága ruhát, mert nekem nem kell, de nem is úgy nézek ki, mint aki most jött a királyi palotából.

2016. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a nő csak kihasználja a férfit, a férfi meg hagyja magát, mert olyan t..ketlen papucs, hogy nem veszi észre, hogy a nő csak a pénze miatt van vele és uralkodni akar rajta.


Lehet, hogy a férfi inkább mindent megtesz a nőnek, eltűri a csaj nyavajgását, hagyja magát kihasználni, csak azért, hogy ne legyen egyedül. Tehát a nő szeretetéért kuncsorog (szeretetk..rva).


Attól valaki nem lesz férfi, hogy mindig mindent egy bólintásra megcsinál, amit a csaj mondd neki.

Ha a csaj azt mondja, hogy ugorjon le a 8. emeletről, akkor a pasi meg is teszi azzal a címszóval, hogy azért is megmutatja, hogy ő milyen férfi?


Itt azért elég nagy bajok lehetnek a pasival.

2016. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező ej-ej!


[link]

2016. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az "elvárja" szó használatával a kérdező már egyértelműsítette is, hogy ez így semmiképpen nem oké.
2016. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!