Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Komoly, tartós, romantikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly, tartós, romantikus kapcsolatot el sem tudnék képzelni, csak alkalmit.600. -ik alkalmi sex-en vagyok túl. Ez elfogadott?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez szégyen-e vagy nem,de a sex érzelmi és tartós,romantikus oldala számomra egyszerűen elképzelhetetlen. Nem is igénylem azt,egyszerűen valakihez kötődni,minden nap ugyanaz a pofa fogadna,brrr ez baromira unalmas,ellaposodott élet lenne számomra.

Igen,régebben én írtam a 160,320-as kérdést is,akkor "még" ott tartottam. Ezt a számolást az alkalmi pasik terén, még most is folytatom, múlt héten a 600.-ik pasival szexeltem.


Végül is, újat nem sokat írhatok,az előző kérdésekben leírtam,hogy tértem erre az útra,hogyan miként váltam a vidéki félős,szemlesütős fiucskából a Pesti élet kiélvezője.


Mára már nem tudom ez elfogadott-e vagy még leszólják. Minden esetre ezzel nem azonosítom magam teljes egészében a melegekkel,tehát ez a szexelés és ez a sok partner,kizárólag rám vonatkozik.


Biztos vannak,monogám melegek is, én tiszteletben tartom őket is. Ez a felszabadult sex, ami engem jellemez,ez nekem jó,ez felszabadít,kiteljesedem benne.



2019. márc. 6. 16:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
89%

Azonkívül hogy fényezted itt magad maradt meg kérdésed? Mert te szemlátomást elégedett vagy, ha azt írnánk nem elfogadott meg büszkébb lennel magadra.


En is sokat alkalmizom mert en sem vagyok egy romantikus alak, de remelem nem találkoztam veled itt Pesten vagy grindren soha mert a stílusod visszataszító. Ja es en is tul vágyom a sok századikon így hogy 10bol 9et visszautasítok.

2019. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
85%
Vagyok *
2019. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés??
2019. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
A leggázabb része az egésznek hogy itt gyakorin fényezed magad. Amúgy meg azt csinálsz amit akarsz, hajrá.
2019. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Igy terjed a hiv xdd
2019. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
80%

Kedves utolsó!

Ha nem védekezik és elkapta valóban, de nem tudhatod. És a 600 tényleg sok, de mondjuk a korát se tudjuk.

Havi 2-3 partner(évi 24-36) 10 év alatt pl máris 300 feletti szám. Akkor vegyük bele, hogy mondjuk 16 éves korától szexel valaki és most 30, akkor máris 400. Csak mondom. Persze fura ha tényleg ennyi ember volt, de az is ha nem bírja elfogadni a romantikus, stb részt, de a lényeg, hogy nem gondolom, hogy egyből ítélkezni kell és ráhúzni valamit (betegség) amiről nem írt...

2019. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
75%
"Kedves" kérdező voltál már nemibeteg?
2019. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
El sem olvasom mrt mar most latom hogy hulyeseg. Ha csak egy evben mindennap csinalja valakivel az mar 360 alkalom. Szoval 2 ev alatt biztos nekem is osszegyult ez a szam. De latszik hogy a kerdezo egy depresszios kis pocs mert vagy 100 kerdest kiir hogy ez elitelendo? Az elitelendo? Csak azt nem kerdezi meg hogy ki nem szarja le ezeket a szar kamu torteneteket. Az ilyen tenyleg jobban erzi magat ha kommentelnek egy vele ellentetes dolgot hogy jujj ezt nem szabadna meg ilyenek, mar ettol jobb a lelkenek hogy ezt leirom. Igazi szanalmas egyen lehetsz kerdezo ha erre masztizol otthon hogy az embereket megtudod e hokkenteni vagy sem.
2019. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit vicces, hogy ez a tag talált a farkára 600 másik férfit, míg itt gyakori a síránkozás, hogy sehol senki. 🤭
2019. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Na én ezért vagyok nagyon válogatós.

Az ember lehet, hogy csak 1-2 pasival fekszik le, de ha kifog egy ilyet aki már a 600-on is túl van, kit tudja mit szed össze.


Mondjuk én vágyok kapcsolatra, de mivel az ilyenek miatt nehéz bárkit is találni, addig is van egy bi haverom barátság extrákkal, ez már két éve megy.

Én sem vagyok az a fűvel fával típus, de amíg nem találom meg az igazit, ezért addig nekem is van szexre igényem, és ez még mindig jobb mint a napi 3-4 új pasi.


Gáz vagy nem gáz, mindenki úgy él, ahogy akar, csak nem tudom azt, hogy ha a kérdező már mindenkivel lefeküdt (ilyen tempóban hamar eljut oda) mihez kezd ha már nem lesz új hús? :D

2019. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!