Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy érdekes kísérlet, benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érdekes kísérlet, benne vagytok?

Figyelt kérdés

Válasszatok ki véletlenszerűen egy (vagy több) ellenkező nemű keresztnevet, írjátok be egy közösségi oldal keresőjébe és nyissatok meg minél több ismeretlen! (minél kevésbé befolyásoljanak az illetővel való tapasztalatok) ilyen keresztnevű profilt. A profilon pár kép alapján döntsétek el, járnátok e az adott illetővel vagy sem.


A végén 2 számot és csak egy nemet várok: hány profilt nyitottatok meg, hánnyal tudnátok elképzelni kapcsolatot kizárólag a képek alapján és a nemeteket :)



2021. jan. 2. 22:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
8# vagyok, érdekes, hogy így 6/5 amikor tindereztem jó ha 50ből 1nőt jobbrahúztam.
2021. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
#11, nem tudom nálad miért van, de nálam azért, mert rengeteg a ribаnc pózban tetszelgő Tinderen. Bizonyosan mindegyik az Akadémia levelező tagja amúgy (khm), csak jó lenne, ha ezt is sugároznák, mert senki se olvas bemutatkozásokat Tinderen.
2021. jan. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Tinderen nálam kiesik az a nő aki kisebbségi, ribis, autóban vagy nyaraláson pózolós, több, mint 50km-re lakik, láthatóan kövér (90+kg), gyereke van, futó kalandot keres/kapcsolatban van, kutyákat nyalogat. így elég kevés nőt húzok jobbra, de azért 20/1 még így is akad. Match viszont nem.
2021. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10/3

25/L

2021. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
13: Bocsánat, hogy offolok, de miért baj a nyaraláson készült fotó?
2021. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
39%
15: Mert egyrészt én nem járok nyaralni, másrészt nekem azt sugallja ha valakinek ilyen képei vannak, hogy ő viszont olyan életet szeretne ahol körbejárja a világot, illetve hogy 2 hetet sem bírna ki egyhelyben.
2021. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!