Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexualitás témakörben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexualitás témakörben ismertek valamilyen érdekes kísérletet?

Figyelt kérdés

2017. jún. 1. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha az is ennek számít, hogy egy anya amikor megtudta a lányáról hogy a saját nemét szeret,akkor azt mondta neki hogy majd Isten segítségével kigyógyítja és kiűzi belőle a gonoszt. (És ez nem troll válasz,ismerek ilyet...)
2017. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Kísérletet? Mire gondolsz?
2017. jún. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bármilyen kísérletre, ami érinti a homoszexualitás témakörét.
2017. jún. 2. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azok folynak jelenleg is, félig-meddig legálisan, Európában és az Észak-Amerikában természetesen illegálisan, a gyógykezelését illetően.

1984 előtt folytak legálisan is, akik pedig most csinálják, nem fogadják el az APA, és ezzel a pszichiátriatudomány és szexuálpszichológia egybehangzó véleményét: a homoszexualitás nem betegség, hanem a szexuális orientáció egészséges változata.

2017. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én ismerek egy olyat, ahol két srác fogja egymás kezét, erre (szintén beszervezett ember) megszólitja őket hogy hagyják abba vagy valami ilyesmi erre a körülöttük lévő civilek elküldik azt aki beszólt a fiúknak...nagyon édes😍
2017. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Most, hogy mondod, ilyet én is láttam. Nagyon tetszett nekem is az a videó. :)
2017. jún. 2. 23:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy csávó, aki egy évig melegnek tettette magát a barátai és családja előtt, hogy kipróbálja, milyen az ő helyzetükben lenni. Könyvet is írt erről Kereszt a szekrényben címmel.

Érdekesnek ugyan érdekes volt a kísérlete, bár szerintem enyhén homofób ő maga is, miközben a könyvben épp úgy próbálja beállítani magát, mintha "megtért" volna, és most már nem utálná a melegeket, amióta kipróbálta, milyen "melegnek lenni".

2017. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!