Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Össze jönnétek egy 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jönnétek egy 23 éves 170 cm magas és 49 kg-os férfival? Lányok válaszát várom!

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 03:39
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
49%

#11

Ilyet tényleg b--zik kérdeznek. Ízesítetlen fehérjeport egyél, de mindenek előtt kezdj el edzeni. Menj el csoportos edzésekre kezdetnek. Pl jó kezdés lehet a TRX vagy CrossFit. A TRX-en ráadásul mindig van egy csomó nő.

2021. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
75%

19: Valószínűleg genetika is van benne, ún. ektomorf vagy aszténiás testalkat. Ilyen esetben edzésprogramból is elég komolyra van szükség, nem csak diétából.

Azt látatlanban le merném fogadni, hogy minimum egy glutén- és teljes tejmentesség (tehát nem csak laktózmentesség) neki is kell, anélkül edzhet, amennyit akar és tud... Aztán jöhetne mondjuk egy Foodtest, érnék meglepetések őt is szerintem, elég kevés ember gondol pl. arra, hogy a szervezetének a legalapabb zöldségek és gyümölcsök sem barátai.

2021. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy van ebben genetika. De akkor is, közepes edzéssel, jó táplálkozással 60kg-ra símán fel tudná magát hozni. De nem azt kérdezte, hogy mit edzzen, hanem finom ízű fehérjeport akar. Ennyire nem lehet valaki eltévedve. A fehérjeport hiába eszi edzés nélkül. Amúgy igen, van aki edzés nélkül is izmos valamennyire, van akinek pár deka izomért is meg kell küzdeni. Ilyen az élet. De ettől sokkal többet ki tudna hozni magából.
2021. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
73%

A pure gold belga csokis proteinje és a barackos joghurt ízű is nagyon finom.

A magasságod szerintem nem gond, (nekem nem lenne) de hízni és főleg izmosodni kéne.

2021. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
71%
Persze.
2021. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
67%

Nem érdekelnek ilyen dolgok,ezek csak számok 😃

Ez alapján persze összejönnék vele,de nekem jobban számít,hogy szellemileg mennyire jövünk ki egymással,milyen a természete.

2021. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
62%
nincs elég zsír rajtad hogy elkezdj edzeni, mert azt sem lehet csak fokozatosan elkezdeni, emiatt inkább fogyni fogsz. előbb pakolj fel magadra zsírt. semmi más nem kell tenned, mint magokat és aszalványokat, l. mogyoró, dió, kedudió, paradió, mandula, mazsola stb pakolni a számítógéped mellé egy kis tálkában. azokból folyamatosan egyél és hipp hopp meghízol. egy paradióban van vagy 100 kalória, már ha abból megeszel 5 szemet, az 500 kalória. Persze ne vidd túlzásba, napi csak egy marék magot egyél, különben fájni fog a hasad és csikarni.
2021. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
Cukorbetegséget néztek vizeletből. Teljes vérvizsgálat volt pajzsmirigy gyanúja miatt. Nem találtak semmi rendelleneséget.
2021. jan. 3. 16:59
 29/53 anonim ***** válasza:
Szedjél Béres cseppet, és az majd meghozza az étvágyadat. Én egy pár hétig szedtem, és azalatt híztam 4 kilót, amit azóta már nem is tudok leadni.
2021. jan. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Melyik a jó béres csepp?
2021. jan. 6. 13:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!