Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Össze jönnétek egy 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jönnétek egy 23 éves 170 cm magas és 49 kg-os férfival? Lányok válaszát várom!

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 03:39
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
94%

Akkor összegezzük. Ki nem vizsgáltatod rendesen, étvágynövelőt nem szedsz be, többet nem eszel, sőt még se próbálod nyomon követni mennyi kalóriát vihetsz be egy nap. Edzeni nem vagy hajlandó.

Nincs ezzel gond, csak fogadd el, hogy ezekkel a paraméterekkel kevesebb nőnek fogsz bejönni.

2021. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Amit leírtál az nem kizárható ok. Csak szükségtelen, mivel amit leírtál attól még nem fogok elhízni.
2021. jan. 6. 20:24
 43/53 anonim ***** válasza:
90%
Attól sem ha nem teszel semmit, de mint írtam ez a te dolgod. Itt elég sok tanácsot kaptál, rajtad múlik mit fogadsz meg.
2021. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
Dehogy kaptam tanácsot. Amit leírtál ezt eddig is tudtam. Sőt azért nem is vágtam bele, mert ökörségnek tartom. De az általad leírtak meg is erősítettek ebben. ;) :)
2021. jan. 6. 20:53
 45/53 anonim ***** válasza:
93%

A Béres csepp amit ajanlottak, szakemberek által bizonyítva növeli az étvágyat. Ha nő az étvágy, nő a kalória bevitel, ami azonos mozgás mellett hízást eredményez. Ez miért lenne ökörség?

Az izom nehezebb mint a zsír. Tehát alkalmas a tömeg növelésre és alakformálásra egyaránt. Emellett a plusz mozgás miatt több táplálékot igényel a szervezeted. Tehát többet fogsz enni, ami több kalória. Mitől ökörség?

Rendes teljeskörű kivizsgálás, cukor terheléssel. Miért lenne ökörség?

Plusz protein bevitel is segít ha mellette edzel. Szintén mitől ökörség?

És végül mi az amit ezekből valaha kipróbáltál? Illetve mi az amit próbálsz tenni magadért?

Könnyű vállat rántani és gőgösen közölni, hogy mindenki hulye csak te vagy helikopter, de ezek az ötletek bizonyítottan működhetnek. Szerinted mégis ökörség.

Csak magamat tudom ismételni. A te döntésed mit kezdesz a helyzettel, csak utána fogadd el a következményeket is.

Ne legyél Balázs, aki mély alkoholista, nincstelen és dagadt, de szentül hiszi, hogy a nők hibája, hogy nem jönnek vele össze.

2021. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Minden csaj egy álszent krva.
2021. jan. 6. 23:12
 47/53 anonim ***** válasza:
93%
Már bocs, de akkor faszé akarsz csajozni? :D
2021. jan. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
93%
Na, csak kibújt a szög a zsákból.
2021. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
Magadról beszélsz? Mindenki magából indul ki. Ezek szerint te másokból....
2021. jan. 7. 16:40
 50/53 anonim ***** válasza:
93%

Ennek a hozzászólásnak pont semmi értelme. Én kezdek arra gyanakodni, hogy trollkodsz kérdező. A semmiből lettél kötekedő, most meg már értelme sincs a hozzászólásodnak. A kibújt a szög a zsákból felszólalásra, hogyan lehet logikus válasz, hogy magából indul ki?

Amúgy nem. Belőled, illetve a hozzászólásaidból indult ki a válaszadó.

2021. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!