Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora bűn, ha átmenet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora bűn, ha átmenetileg kiábrándultam és nem akarok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni.

21 éves vagyok, eddig mindig rosszul választottam, és a szerelemből csak a fájdalom jutott. 4 hónappal ezelőtt volt az utolsó csalódásom, ami után valami megváltozott bennem. Egyáltalán nem vágyok társra és a szerelem érzésre sem. Most úgy érzem végig kell gondolnom mi lehet az oka annak, hogy rossz embereket választok és nem működnek a dolgot. Csak magammal akarok foglalkozni, és fejleszteni magamat. Jelenleg szexpartnerem van, vele tényleg csak arról szól a dolog, mert igényeim nyilván vannak. A környezetem hülyének néz, hogy beérem ennyivel és hogy visszautasítok mindenkit, aki próbálkozik. Mert hogy lehet éppen közülük lenne az a valaki, akivel működne a dolog. Én ezzel tisztába vagyok, de akkor sem érzek magamban elég erőt most ehhez. Azt mondják ismerkednem kellene ezerrel. Igazuk van, baj, hogy most így érzek?


2021. jan. 3. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
A környezeted hülye. Proli emberek életcélje a párkapcsolat és ujjal mutogatnak mindenkire, akinek nem. Tény, hogy nem sok lehetőség van fejlődni valaki mellett, aki visszahúz, követelőzik, magának akarja minden időd és energiád. Jól teszed, hogy nem tartod ezt többre, mint ami.
2021. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek a magánügye, hogy akar-e párkapcsolatot.

Javaslom, ne mások kénye-kedve szerint éld az életedet, és erősen korlátozd, hogy kinek mennyit árulsz el belőle! Tudod, nem véletlenül MAGÁNélet.

2021. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

En meg meghaltam 21 evesen egy tarsert, es ugyanigy utasitottam el minden jelentkezot, mert meg kicsit se tetszettek.

De sekinek semmi koze nincsen ehhez.

2021. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

#1

Mondjuk bírom, amikor ész nélkül proliznak olyanok, akik nem is tudják aszónak a jelentését.

Az is cuki, hogy szinte már szégyennek tartod, aki párkapcsolatot szeretne.

A másik végletbe sem kell átesni.

Viszont - és ez rád is vonatkozik - mindenkinek a saját életével kellene foglalkozni, nem máséval.

2021. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Addig 100%-ban egyet értettem veled, amíg a szexpartnerhez nem értünk.


Minden embernek kellene egy ilyen időszak után legalább fél év, amikor tényleg leül, újra tervez, végig gondolja, hogy mit hibázott, mert úgy lehet csak előre lépni.



A szex partner viszont pont azt mutatja, hogy te nem egy újratervezsére vágysz (bakker, fél évet kibír az ember), hanem csak egy kis kötetlenségre.


Ebből nem az lesz, hogy majd ezentúl jól választasz, hanem amikor beleunsz a tingli-tangliba, akkor mész megint a szokott ösvényen, a már ismert minták mentén, és persze a szokásos hibákat fogod elkövetni.



Na ez a probléma, nem az, hogy azt mondod, "állj, tegyünk rendet odabent, mielőtt új kapcsolatba vágunk", mert az dícséretes lenne. Így szexpartnerrel szingliskedés viszont csak egy nagy önámítás.

2021. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Attól, hogy a szerelmi életemmel probléma van még had ne kelljen apáca életet élnem a legszebb éveimben. Csak azért nem fogok összejönni valakivel, hogy legyen szex rendszeresen. Eddig pedig csak olyanokkal feküdtem le, akikkel érzelmi kötődésem volt, de mint írtam nem lett jó vége egyiknek sem. Az elmúlt 4 évben évi 2-3 alkalommal szexeltem, most simán megy a szexkapcsolat nem értem ezzel mi a probléma.

2021. jan. 3. 12:59
 7/12 A kérdező kommentje:
És hidd el, eddig sokkal több, mint fél év eltelt szex nélkül, és azokban a hónapokban újraterveztem, és úgy mentem bele a következő kapcsolatba, hogy most más lesz. Nem lett az.
2021. jan. 3. 13:01
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
rosszul választottál mert fiatal kisgyerekekkel kezdessz,nem komoly érett ffival.
2021. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

21 éves vagy, szerintem el tudod dönteni te magad, hogy neked mi a jó, mire állsz készen és mire nem, mitől sérülnél és mitől nem. Ha mellélősz, akkor majd tanulj belőle.

Ne foglalkozz azokkal, akik be akarják a saját sémáik alapján szabályozni a te lelkivilágod, az ilyen dolgokban mindig egyedül dönts a saját belátásod szerint. Senki másnak nincs ehhez köze, könnyű más farkával verni a csalánt, a saját életükkel azt kezdenek amit akarnak, a tiédbe ne hagyd, hogy belepofázzanak.

2021. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más igényei vannak ez tény. Ha te így érzel, így döntöttél, hogy most nem akarsz senkit, hát oké. Senkinek semmi köze nincs ehhez, a te életed a te döntésed. Egyébként 21 évesen igencsak távol állsz attól, hogy bármit akárcsak kis mértékben is objektíven meg tudj ítélni.

Basszus alig vagy nagykorú, de már ilyen gondjaid vannak? Mit tudtál eddig választani? 15 évesen meg 18 évesen rossz döntést hoztál? Mit számít? Az ember még baromira gyerek ennyi idősen! 21 évesen nyilván már nem annyira, de még mindig naív és túl fiatal ahhoz hogy ezeket eldöntse.

Szerintem foglalkozz magaddal és ne akarj mindenáron semmilyen kapcsolatot sem egy jó darabig. Válogasd meg kivel állsz szóba, kinek adsz egyáltalán esélyt.

Személy szerint nekem a "szexkapcsolat" abszolút nem játszik, nem tudnám elképzelni, hogy valakivel csak úgy alkalmanként lefeküdjek. Nekem kell ehhez valamilyen érzelmi, lelki kötelék is...

De te tudod.

2021. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!