Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora bűn, ha átmenet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora bűn, ha átmenetileg kiábrándultam és nem akarok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni.

21 éves vagyok, eddig mindig rosszul választottam, és a szerelemből csak a fájdalom jutott. 4 hónappal ezelőtt volt az utolsó csalódásom, ami után valami megváltozott bennem. Egyáltalán nem vágyok társra és a szerelem érzésre sem. Most úgy érzem végig kell gondolnom mi lehet az oka annak, hogy rossz embereket választok és nem működnek a dolgot. Csak magammal akarok foglalkozni, és fejleszteni magamat. Jelenleg szexpartnerem van, vele tényleg csak arról szól a dolog, mert igényeim nyilván vannak. A környezetem hülyének néz, hogy beérem ennyivel és hogy visszautasítok mindenkit, aki próbálkozik. Mert hogy lehet éppen közülük lenne az a valaki, akivel működne a dolog. Én ezzel tisztába vagyok, de akkor sem érzek magamban elég erőt most ehhez. Azt mondják ismerkednem kellene ezerrel. Igazuk van, baj, hogy most így érzek?


2021. jan. 3. 12:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem bűn!Nekem megfelel.
2021. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok én is, volt egy furcsa exem, most egy jó ideig nem akarok párkapcsolatot, egyszerűen nincs az a perspektívámon, hogy legyen egy funkcionáló párkapcsolatom, nem nagyon érdekel, hogy ez létrejöjjön, nem akarok ilyesmivel foglalkozni, max. barátságra vagyok nyitott extrákkal, illetve lennék, ha nem lenne koronavírus járvány. :D
2021. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!