Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma már nincsenek ilyen pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már nincsenek ilyen pasik?

Figyelt kérdés
Mostanság ha valakivel ismerkedem, vagy akikkel eddig járogattam, mindig én kezdeményeztem a csókot, vagy a sexet. A mai pasik ezt miért nem akarják kezdeményezni mi van a mai pasikkal miért várják ki hogy a csaj kezdeményezze?

2021. jan. 4. 21:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nincs a homlokodra irva h mehet nyugodtan, nem leszel perverz disznó ha megteszed. :)
2021. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%

Mert a nők sok esetben elutasíthatják, míg egy férfi nem fogja.


De a nők jönnek azzal, hogy még korai, és sokszor egy rosszul időzített próbálkozás manapság a kapcsolat végét is jelentheti

2021. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
66%
Megduglak én.
2021. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
84%

Máskor meg azt hallani, hogy a fiatal srácok csak szexelni akarnak, azonnal...


Nem az lehet, hogy is ez a két tábor van a nők között?


Az egyik a "akkor is jó pasit akarok, ha nekem kell fejreállnom" és ezek a nők vagy a dugógépek után futnak, akik még arra sem tartják őket méltónak, hogy megdugják őket (mint a kérdésben is) vagy kis gyík kocka életképtelen vagy érvagdosós emósok, de amúgy küllemre jó pasikra mennek, akiknél szintén nekik kell kezdeményezni.


A másik tábor meg a "én vagyok a (herceg)nő, akkor sem kezdeményezek (de még diszkrét jeleket sem adok), ha az álom pasi áll velem szemben. Cserébe néha összejövök sittes cigánnyal, segédmunkással a lényeg, hogy érezzem a férfi dominanciát, hiszen én vagyok a nő, oroszlánt szelídíteni tudok, nyulat vadítani nem... Akkor sem, amikor a fogsoromat köpöm ki, mert elsóztam a kaját...

2021. jan. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Miáú 🐈
2021. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!