Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lánynak sok prosti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak sok prosti ismerőse van Facebookon, akkor valszeg ő is ilyen körökben mozoghat?

Figyelt kérdés
Szinte minden ismerőse qrva, meg sok az arab is.

2021. jan. 5. 08:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
vagy regen nem volt prosti az illeto? nincs osszefugges , azert mert valaki ismerose szereti a tokfozeleket te neked nem kell.
2021. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%

"Engem agyon zavar ha egy lány a testéből él, az még rosszabb ha ezt sunyiban titokban csinálja. Napiszarra sok ilyen lányt dobtam már fel az évek alatt. Hányok az ilyenektől, de komolyan."


Megérdemelnéd te is, hogy valamelyiknek a stricije megtaláljon és istenesen megcipőzzön.

Hányok az ilyen önkéntes szuperhősöktől, akik kéretlenül igazságosztót játszanak.

2021. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
#12 Csak nem téged is lebuktattak már?:D
2021. jan. 5. 09:47
 14/32 anonim ***** válasza:
88%

#12 Csak nem téged is lebuktattak már?:D


Vicces vagy, kisfiam, de nem. Férfi vagyok, csak épp rühellem az ilyen gerinctelen kis sunyi vamzer komcsi házmester mentalitású embereket.


Persze értem én, kicsi a f-szod, és utoljára akkor volt melegben, amikor oviban a gatyádba sz-rtál, nem jutsz nőhöz, és a lelki nyomorodat így éled ki.

De inkább keress egy jó pszichológust, aki kigyógyít a lelki bajodból, ne másokon vezesd le.

2021. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
#14 Akkor meg ha férfi vagy pláne nem értem mi bajod van.. Te futtatod őket vagy mi..? Szerintem megtudják ők védeni magukat ha akarják. Amúgy meg nem ismersz, fogalmad sincs ki vagyok, milyen vagyok. És ez nem vamzerkedés, erre is való az internet többek között, hogy az ember szabadon véleményt formáljon,.. Te vagy aki rögtön megveréssel akarsz ijesztgetni másokat vajon miért?. Ha a covid alatt szarabbul megy a prosti bizniszed azt ne rajtam akard leveretni.:D
2021. jan. 5. 10:11
 16/32 anonim ***** válasza:
94%

"És ez nem vamzerkedés, erre is való az internet többek között, hogy az ember szabadon véleményt formáljon,."


Nem a személyi jogok megsértésére való.

2021. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

"Nem a személyi jogok megsértésére való."


Arról lemondasz rögtön ahogy feltöltesz egy képet valamelyik közösségi médiára. Pl. a FB szabályzatában is benne van, hogy ők semmilyen felelősséget nem vállalnak a megosztott adatokért, tartalmakért tehát onnan már bárki kedvére lemásolhatja és megoszthatja őket, csak ezt az emberek 90%-a el sem szokta olvasni.

2021. jan. 5. 10:25
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

De most ezt nem vágom. Szerinted az illető prosti, akkor beküldöd, hogy szerinted ez a csaj prosti, mert túl szép meg vannak arab ismerősei, ők meg kirakják, hogy jujj, szerintünk prosti?

Ennyi erővel a fél fb-t beküldhetnéd.

2021. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is vannak arab ismerőseim az egyetemről, lehet már én is fent vagyok az incel oldalon :D
2021. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

No de honnan vezsed, hogy prostik? Meg miért nem mindegy neked, hogy egy kvázi vadidegennek milyen ismerősei vannak?

Rengeteg a rosszízlésű, magamutogató ember, köztük nő, de attól még, hogy ribis kinézete van, nem biztos, hogy az is. Nekem csak egy ilyen "ismerősöm" van, de neki nincsen Fb oldala sem és soha senki nem mondaná meg róla, hogy prosti, mondjuk nem is az utcán keresi a pénzt, meg a ropsszlányokon, évek óta ugyanaz a 3 állandó vendége van. Egy fene értelmes nő, mostanában készül abbahagyni a dolgot, így 30+ évesen, mondjuk családot ettől függetlenül később sem akar, de elhiheted, attól még, hogy ez sokakat taszít, keríthetene a multja tudtával is magának mind a tíz újjára férjet fél perc alatt. Végülis vagy 5-6 éve ugyanazzal a 3 palival kefél, ha belegondolunk ennél egy átlag (még nem megállapodott) huszas éveiben járó nő bugyijában is több pasi megfordul. Oké, Ő a luxus kategria, de na.

Mit foglalkozol vele ki mit csinál? Szerintem az összes nagyon durva előitélet legjava valkamiféle komplexusból indul ki, ahogyan a homoszexszálisok ellen is a látens homokosok kapálóznak a legjobban. Ribizni is azok szopktak a leghangosabban, akik sosem jutnak nőhöz, vagy csak nagyon ritkán. Büdös *urva is mindig abból lesz, aki éppen azzal az illetővel nem feküdt csak le, aki szidja... Minek olyasmik miatt hőbörögni, amik nem érintik az életedet? Minek energiát ölni bele, vagy felháborodni, miért nem tök mindegy? Téged sosem fog senki sem arra kényszeríteni, hogy egy ilyen nővel élj, akkor miért fektetsz egyáltalán energiát a lejáratásukba, mikor azzal kizárólag magadat minősíted?

Megnézed, konstatálod, hogy "na, ez a csaj is egy rüfke", aztán lapozhatsz is tovább, nem? Föl nem foghatom mi a búbánatos atyaúristenért töltesz azzal időt, hogy ezen hőzöngesz, valamiért biztosan frusztrál ez téged és egészen biztosan nem azért, mert évek óta prostik hada üldöz és már bújni sem tudsz hova tőlük...

2021. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!