Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10/9 ember lakáshoz jut Budapesten is 30 éves kora előtt? Facebookon most szétnéztem régebbi ismerősök körében, kb 8 nál is azt láttam kiírva, hogy vásárolt/kapott egy házat szülőktől Budapesten 25-30 évesen? Mindenkinek ennyire jól megy?

Figyelt kérdés
2020. dec. 13. 16:33
A kérdező szavazást indított:
igen, alap a saját lakás 30 évesen, a hülyének is van
nem mindenkinek jut 30 évesen saját lakás
45 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%
Akinek nem jut, az lúzer.
2020. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
sajnos látom. Eddig ennyire nem figyeltem ezt, de most h megnéztem ismerősöknél, majd mindegyiknék ki volt írva, hogy kapott vagy vásárolt egy lakást. Pedig előtte nem dolgoztak kint külföldön, hanem 23 éves korukig még egyetemre jártak. Szóval nem tudom.
2020. dec. 13. 16:39
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Hiába provokálod a népet, pontosan tudod, hogy nem így van!


- Nem mindenki családja gazdag.

- Nem mindenki apja keres havi 1M+ -t.

- Nem mindenki olyan, mint a Gyakorizók, akik már 12 éves, diákmunkáztak a NASA-nak, havi 800-ért.

- Nem mindenki kap hitelt. Mert bizony a legtöbb lakás hiteles.


Évfolyamomból, a gazdagok gyerekein kívül 1 azaz EGY lány volt, aki a suli végére lakást és kocsit vett. Gyönyörű volt, osztályon felüli szépség. "Megdolgozott" a lakásért és a kocsiért. Azóta rendelője van, meg 2 patikája.

2020. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Furcsa, mert nekem egyetlen ismerősöm sem írta ki, hogy lakást kapott, vett. Ezek szerint te gazdag körökben mozogsz. Igen, vannak családok, ahol a szülők megtehetik, hogy lakást vegyenek a gyereknek. Miért is baj ez? Megdolgoztak azért a pénzért, arra költik, amire akarják.
2020. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%
3-as hogy érted hogy megdolgozott? Prosti volt?
2020. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
30%
#5: Jó mélyen van a szellemi színvonalad. Vagy tán te is hímprosti vagy, hogy rögtön ez jut eszedbe?
2020. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
"Évfolyamomból, a gazdagok gyerekein kívül 1 azaz EGY lány volt, aki a suli végére lakást és kocsit vett. Gyönyörű volt, osztályon felüli szépség. "Megdolgozott" a lakásért és a kocsiért. " Ezt hogy lehet másképp érteni, mint hogy prosti volt?
2020. dec. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%

Az én ismerőseim közül is csak azok tudták házat venni 30-ig, akiket legalább az önrésszel támogattak a szülők.

Mi visszakoltoztunk a szulovarosunkba mert Pesten esélyünk sem volt. Na de erre nem 30 évesen döbbentem rá .

2020. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%

Nem hinném, hogy 10/9 lenne az arány. De a legtöbben, akiknek van saját lakása, bizony hitelre veszik, legalábbis manapság biztosan. Szerencsések azok, akiknek a szülei tudnak venni lakást, vagy legalább az önerőbe be tudnak segíteni, de nyilván tisztában vagy vele te is, hogy nem mindenkinek tehetik meg ezt a szülei.

Viszont fura körökben mozogsz, nekem a Facebookomon egyáltalán nem hirdeti senki, hogy most vett, épített vagy bármilyen módon lakáshoz/házhoz jutott volna, simán csak tudom sokakról, hogy így vagy úgy, de összehozták a lakhatást (vagy albérletben élnek- a munkahelyemen, ami azért elég jól fizet, az emberek többsége vagy albérletben él, vagy 30+ vett magának lakást, vagy aki fiatalabb, ők babaváróval toldották meg a dolgot és így vettek fel rá még piaci hitelt is 20 évre). Az, hogy az internetre ki mit rak ki egy dolog, hogy a képek mögött mi a történet, már egy teljesen másik kérdés.

2020. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%
Én két gyerekemnek betoltam az önrészt. Egy BP. egy UK. :) Proléma?
2020. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!