Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha régen nem jött be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha régen nem jött be nektek egy férfi, mondjuk 18 évesen, viszont nem utasítottátok el, akkor pár év múlva lehet valami, ha az akkori személyisége nem tetszett?

Figyelt kérdés
Volt már hasonló kérdésem, viszont az nem volt konkrét, ezért kifejtem itt rendesen, így maga a kérdés is más. Gimiben ismertél egy fickót, aki akkori kamaszként kicsit furcsa volt, nem bántó, nem bántott meg, csak furcsa volt, a külsejével nincs bajotok. Ez gimi vége felé volt. Mondjuk egyetemista korotok vége felé (alapszak vége felé) megismeritek jobban. Akkor lehet az, hogy azt mondjátok, hogy ő nem is olyan mint régen, hanem érdemes vele lenni? Gimis korban se rendes visszautasítás volt, csak nagyon nem volt szimpi a srác, nem bántott soha, csak fura volt. (viselkedés) Tudom ez elég tág kérdés, az a lényeg, hogyha régen nem volt szimpi, viszont nem valami úgymond rettenetes dolog miatt, később lehet esély? Tudom, hogy sokszor a nem az később is nem, viszont a legtöbb nem az nem végleges, ha eltelt sok idő, változtak is a dolgok? Plusz itt a külsővel nincs baj, csak kamasz furcsa viselkedés.

2020. aug. 29. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van olyan, hogy megváltozik az ember véleménye... de amíg ilyen "jól" tudsz fogalmazni, kevés esélyt látok erre...
2020. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehetne belole valami, de ez sok mindentol fugg, foleg a lany hozzaallasan. Mi ezt nem tudhatjuk, hogy o mennyire rugalmas e kerdesben, vagy mar elkonyvelt fura fiunak es akkor veszett fejsze nyele. Abdzolut nem lehet bele latni.
2020. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Simán lenne nálam esélye. Én is kis h.ülye, fura, creepy, awkward voltam kamaszként (igen, csinos lány létemre :D).
2020. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én nehezen tudom megváltoztatni ilyenben az álláspontom, főleg, ha nem külsőről van szó (pl lefogyott), hanem belsőről. Kutyából nem lesz szalonna
2020. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, viszont ez a kutyából nem lesz szalonna, ez kicsit másra vonatkozik. Itt nem az a kérdés, hogy a nőcsábász pasi megszeret e egy nőt és hűséges marad e. Itt gyerekkori idegesítőbb, furcsább viselkedés a kérdés.
2020. aug. 30. 00:41
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
A tapasztalataim alapján az sem lesz sokkal különb....
2020. aug. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, viszont ha valaki 18 évesen gimi vége fele hülye volt így kamaszként, egyetemen 221-23 évesen már bőven más a helyzet. Tehát ez azért más, mintha valaki mondjuk 35 évesen hajtaná a nőket, majd azt mondaná, hogy már 38 vagyok, az más dolog, 3 éve hülye voltam.
2020. aug. 30. 14:37
 8/8 A kérdező kommentje:

"Persze, van olyan, hogy megváltozik az ember véleménye... de amíg ilyen "jól" tudsz fogalmazni, kevés esélyt látok erre..."


Késő volt már, ráadásul tök ideges vagyok az egyetemtől előre is és emiatt még inkább sietve szoktam írni. Remélem ez sem kizáró ok egy olyan nőnél, mint te. :D

2020. aug. 30. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!