Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan PUA oktató, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan PUA oktató, aki arra tanít meg, hogy hogyan kell kinézni ahhoz, hogy a nők próbálkozzanak nálam?

Figyelt kérdés

Nem akarok strigulákat gyűjteni, barátnőt, rendes párkapcsolatot szeretnék, viszont az ismerkedés folyamatától teljesen elmegy a kedvem.


Néha legszívesebben visszarepülnék az őskorba, amikor odamentél a lány mellé bogyót gyűjteni, megszagolgattátok egymást, kölcsönös szimpátia alapján hemperegtetek a fűben, összebújtatok a barlangban aztán kettesben halásztatok, vadásztatok, gyűjtögettetek és fürödtetek a tengerben.


Most meg annyira bonyolult meg komplikált az egész ismerkedés, hogy kedve sincs hozzá az embernek.



2021. jan. 9. 04:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

10#


Ez egyértelmű. Nem is a jóképű, magas, jó családból való, vékony sportos férfiak panaszkodnak itt.


De ha nem vagy az, akkor nyugodj bele, hogy egyedül éled le az életeted, egy társ nélkül, család, gyerekek nélkül?



Tényleg ennyire kegyetlenek vagytok?

2021. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

#11


Lehet csajod, csak éppen olyan, aki nem tetszik és semmi örömöd nem leled benne ha vele vagy.

Én inkább a magányt választottam.

Nem kell 80 kilós nő, sem olyan aki ronda.

Minek?

Próbáltam olyannal aki nem tetszett, nem bírtam, egyszerűen nem ment.

Ha nem lehet olyan párom aki tetszik, akkor nem kell semmilyen.

Szarok rá hogy ki mint gondol rólam emiatt.

Nem fogok kényszerből összeállni senkivel, csak hogy lássák az emberek hogy van nekem is valakim.

#8 voltam

2021. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12# Azért nálam sokszor volt olyan, hogy aki annyira nem is tetszett, mikor jobban megismertem akkor már megszépült.


Meg szexeltem már szebb és csúnyább lányokkal is, és sokszor a csúnyácskább lányokkal sokkal jobb volt. Dr ugyanez párkapcsolat szempontjából is. Egy csúnyácskább lánynak is lehet olyan lelke, hogy olyan szerelmes leszel belé hogy az csak na. Legalábbis nekem volt.


Szóval lehet, hogy csak nem találtad meg a megfelelőt.


Egyébként előbb utóbb mindenki megöregszik, a szépség is megfakul. Mégis nagyon sok pár kitart egymás mellett, mert nem minden a szépség.


De nagyon sok nő is úgy van vele, hogy nem a külső számít elsősorban, és ha tudsz olyat nyújtani amivel tudsz kompenzálni, akkor sokszor kenterbevághatod a jóképű macsókat. Sokszor olyan kinézetű férfiakat látok szép nőkkel, hogy csak nézek. Nekik is sikerült valahogy.


Persze sokmindenen nem lehet változtatni, de te kihoztad magadból a maximumot? Ha nem vagy magabiztos, azt lehet fejleszteni, kigyúrhatod magad stb. Ezek nálad megvannak?

2021. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Igen, kérdező, létezik, stylistnak hívják.
2021. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
41%

#8, 10: Magas, sportos, jóképű.

Néhány huszonéves haverommal ezek mind jellemzőek ránk. Kiegészítve további előnyösnek mondott tulajdonságokkal.

Sokaknak meglepő, de jó ideje nő nélkül vagyunk. Nem csak a mostani korlátozások alatt. És nem várunk arra hogy a nők kezdeményezzenek.

Úgy tűnik a mi esetünkben ezek önmagukban jelenleg nem elegek.

2021. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem kell neked szekta, sem egótréner. legyél önmagad és ne görcsölj ezen
2021. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Haggyuk már ezt az pua-t..

Van olyan külső tulajdonság, amin nem lehet változtatni (csak plasztika), de pl. egy jól megválasztott frizura sokat számít. Egy jó fodrász ebben segít. Ne legyenek feltűnő ragyáid, ha vannak, akkor kozmetikus.

Tehát ápoltság és egy jól megválasztott, hozzád passzoló stílusos öltözködés. Én a gyúrást sem mondanám feltétlenül alapvetőnek, persze ne legyél durvűn elhízva. Nagyon durva, torz deformitásnak kell lennie, ha ezek és a jó kisugárzás megvan és úgy sem tetszel senkinek.

2021. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!