Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy gimiben oktató tanárnők rendszerint elhárítják a szintén gimiben oktató férfi tanárok közeledését?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki kérdezné, igen tanár vagyok. Történelmet és földrajzot oktatok. Más kollégákkal is beszélgettünk erről, de nem sikerült igazándiból dűlőre jutnunk.


Szakmai ártalom elkerülése, két dudás egy csárdában nem fér meg, nem túl vonzó ez a pálya férfiként végezve, a fránya anyagiak?


Kulturált hangvételű válaszokat remélek.


28 éves, férfi


2016. nov. 14. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak szimplán csak a "házi nyúlra nem lövünk" elv miatt. Pl én sem kezdenék kollegával, mert abból sok probléma lehet, főleg ha nem jön össze a dolog.

N

2016. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is #1-re gondoltam
2016. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy különösen racionális oka lenne, valószínűleg egyszerűen csak nem jön be annyira az illető, hogy érdemes legyen vállalni érte a kockázatot.

Én jöttem már össze kollégával, tanárként.

Viszont van olyan férfi kolléga, akivel nem jönnék össze, és nem azért, mert kolléga, nem azért, mert "házinyúl", hanem mert nem vonz.

2016. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!