Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az összes társkeresőn sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az összes társkeresőn sose kapok szivezést ,a szép vagy társkeresőn is az első 5percben kiszavaznak és rengeteg lánytól de még pár fiútól is megkaptam,hogy ocsmány vagyok akkor adjam fel örökre ,hogy valaha lesz valakim?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem próbálkoztál még társkeresős rendezvényekkel? Rapidrandival vagy főzős randival?
2021. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ilyesmivel nem,de nem gondolom,hogy lenne itt változás!
2021. jan. 9. 12:14
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

"kiszavaznak"


Micsoda?



Amúgy, ha ott nem megy, próbálkozz más csatornán. Az ilyen műanyag-emberek-műanyag-oldalait felejtsd el, mint badoo, tinder és társai. Ott az első az, hogy legyél nagyon jó külsejű. A második, harmadik, ezredik - szintén. Plusz még annyi, hogy pénzed is legyen, hogy a képen szerepelhess valami gazdag és felesleges luxuscikkel.



Keress kisebb oldalakat ahol valamivel komolyabb a légkör, vagy csináld élőben, vagy olyan oldalon ahol valami hobbi által terelődtetek össze.

2021. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért csinálom neten mert személyesen nem igazán kerülök olyan társaságba ahol lányokat ismerhetnék meg!
2021. jan. 9. 12:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


Ezeken a honlapokon körül nézhetsz, ha gondolod. De még a Google ki fog dobni jó pár opciót.

2021. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De úgy vettem észre,hogy akinek társkeresőn nem megy annak élőben se és így fordítva!
2021. jan. 9. 12:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6.


Akkor add fel "oszt kész", ha ezt így eldöntötted már. Csak akkor minek ez a kérdés? Pár megerősítő választ vársz, vagy privátot egy nőtől?

2021. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem várok privátot nőtől ,nem kolbászból van a kerítés és nem is álomban élek,pusztán annyi érdekel ,hogy a hozzám hasonlók elfogadták vagy valami csoda folytán sikerült ! Hiába küldesz társkeresőket tucatot kipróbáltam már!
2021. jan. 9. 12:24
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha ronda vagy, megszívtad.

Nem nagyon tudsz mit csinálni.

Élőben is a külső számít és nem csak "első benyomás".

Ha elfogadhatóan néznél ki, kapnád folyamatosan a pozitív visszajelzéseket, aminek következtében az önbizalmad is nagyobb lenne.

Sok lánnyal összeakadna a tekinteted az utcán, buszon, társaságban.

Hamarabb kezdenének beszélgetni veled, ha szimpatikus lennél nekik.

Csak és kizárólag jellemmel, belső tulajdonságokkal nem lehet csajozni!

2021. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát igen valahogy én is erre jöttem rá! :(
2021. jan. 9. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!