Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért erőltetik még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőltetik még mindig (folyton felhozzák) a szülők, nagyszülő, rokonok, munkatársak, hogy egy 36 éves férfi keressen párt magának, mert nem jó egyedül lenni és borzasztó lesz majd idősebben egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Folyton, szinte minden nap ezt kapom munkatársaktól is, hogy van-e már valakim. Tanult, értelmes ember vagyok, de a nőknek nem jövök be, mind elutasít. Aki meg nem, az menet közben ver tát vagy megcsalt. Szerintem jogos ha soha többet nem akarok senkit. Ha meg ezt megmondom a kérdezőknek, akkor jön a reakció, hogy ne mondj ilyet, stb... Holott pont azt látom, hogy a 40-es (majd ha az leszek) családos férfiak többsége pocakos, öreg, le van pusztulva teljesen, ellenben a szingli 40-es ismerősök java sportos, jól öltözött, boldog. Akkor mégis mire ez a keress társat?
2021. jan. 9. 14:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Aztán lehet fokozni, lehet elkezdeni mondogatni, hogy milyen szép arra a környezet, a lány hogy szereti a családját, hogy talán inkább te költözöl oda 😆

#8 vagyok, nagyon belejöttem

2021. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
15%
Mennyivel szebb élet 40 évesen a társkeresőkön lógni, tinderezni. Aztán büszkeségből azt harsogni, hogy egyedül mennyire jó, meg hát nem kell lemondani semmiről! Meg hogy a házasságok azok csak kényszer kapcsolatok, ott bizony minden rossz, a nőket verik, megcsalják. Hogyne... Meg hogy régen az öregeknek pusztulat volt az életük, és csak kényszerből voltak együtt. Hogyne... egyébként meg mégis hogyan gondolod? Más csináljon gyereket, majd abból legyen orvos, pék, buszsofőr, rendzergazda, ápoló, hogy majd azok öregkorodra biztosítsák a társadalmi múködőképességet? Mert hogy Mr. és Ms. egónak sokkal kényelmesebb volt egész életében csak szórakoznia? Mint mondtam nem gond, minthogy az sem, hogy koszos szemüvegen át látod a világot. Azt tudtad hogy nem a világ tehet a bajaidról hanem te önmagad? Az élőlények közül mindig az éli túl aki alkalmazkodik. A nagy kisportolt tested meg elporlad úgy, hogy el is vartad a szálakat. Jól ki van ez találva, szembe lehet menni a természet törvényeivel, lehet okoskodni, de végeredmény mindig adott!
2021. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%

Nekem se jobb 30 éves Nő vagyok

Se gyerek se pasi.

De én igy vagyok boldog. Jól érzem magam...

Anyám kb ugyan ezt tolja amit neked a szüleid

De már elengedem a dolgot 🤣🤣


En is mondtam már h lesbi leszek azóta csend van🤦‍♀️🥴😎

2021. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

1-essel értek egyet.


kb ez a gondjuk igen. Elsődlegesen nem is az, hogy lesz e párod, hanem, hogy egyedül maradsz, hogy egyedül fogsz élni. És szerintük nem jó egyedül.


Ezt én is megkapom mindig de nem érdekel.


Nehezen érti meg anyám is, hogy én jól érzem magam egyedül és sokszor nincs szükségem senkire.

2021. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
13 lányként nekem is hasonló gondolataim vannak. :D
2021. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 FoxtrotLidérc ***** válasza:
88%

Figyi papa! Ha nem érzel rá úgy késztetést, akkor senkinek nincsen beleszólása. A TE életed, TE tudod, mit miért teszel. Semmi baj nincsen ezzel. Az illetékesek - bár jót akarnak - nem látnak rá az életedre. Azzal segítenének, ha nem feszegetnék a témát.

Ha a későbbiekben ESETLEG akarsz valakit, az majd a TE döntésed lesz. Ha nem, az is. És el kell fogadniuk.

2021. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanilyenek a szüleim és munkatársak is ugyanúgy kérdezgetik, pedig 10 évvel fiatalabb vagyok nálad.

Anyámék szerint majd úgyis "megtalál" valaki, és nem "én fogom eldöntetni, hogy megházasdojak e" (???). Nem tudom, hogy mire gondolnak ezzel, pedig szerintem nekik is elég egyértelműnek kellene, hogy legyen az, hogy soha nem fogok senkit találni.

Nem tudom hol keressem, hogyan, mikor, hogy mit csináljak ez ügyben.

A baráti, haveri körben nagyon kevés a csaj, aki van ő is vagy foglalt, vagy esélytelen összejönni vele (nem is akarnék), az ismerősi körben is kevés csaj van, és szintén ugyanezek a problémák.

Neten nem tudok ismerkedni, levegőnek néznek. Voltam fenn Tinderen, Badoon, de ha nem jelöl vissza senki akkor nyilván halott ügy az egész...

Nem tartom magam rondának, nem vagyok alcsony, se kövér, tanult, intelligens embernek gondolom magam. Dolgozom, gyűjtögetek, vannak céljaim, de lassan ezek inkább tényleg csak saját magamra, a saját szórakozásomra fókuszálódnak.

Szóval én elfogadom, hogy egyedül fogok élni. Mondjuk annyira nem rossz, szeretek egyedül lenni, van rengeteg barátom, haverom akikkel jól érzem magam.

Az idősebbek ezt ne mtudják elfogadni, a legtöbb egy nagyon-nagyon szűk "keresztmetszeten" át látja a világot és képtelen a saját tapasztalataitól elvonatkoztatni és más szemszögből nézni a dolgokat.

2021. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%

Azért piszkálnak mert képtelenek felfogni,hogy van olyan ember akinek ez nem hiányzik. Ok azt hiszik,hogy mindenkit az érdekel ami őket. Le kell sz....rni.


Élj úgy ahogy neked jó.


32 F

2021. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ettől én is tartok kicsit, hogy egyedül maradok. Sajnos, elég nagy az esély rá. Pedig volt sikerem a nőknél, de az utóbbi másfél évben teljes sikertelenség (ami a komoly dolgokat illeti, ilyen futó kalandok voltak, vannak).
2021. jan. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Engem annyira nem erdekel, mert azt latom h aki 40 feletti es csalados az ki van zsigerelve, aki spk eve szingli az meg majd kicsattan az egeszsegtol es a boldogsagtol.
2021. jan. 11. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!