Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, nektek mennyire fontos párkeresésnél, hogy egy férfi a hozzátartozóival (szülők, nagyszülők, stb) él-e vagy sem?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Férjem 34 évesen a szuleivel élt. Volt némi sztereotipias félelmem ebbol adodoan, de gyorsan szertefoszlott.
2020. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Maga a tény nem zavar, a viselkedésére szoktam odafigyelni ilyenkor. Ha anyuci pici fia is maradt, akkor maradjon is ott. :)
2020. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Mikor 18-22 éves egyetemista voltam, akit otthon tartottak el, akkor nem volt szempont. A korral viszont úgy érzem, ezt "illik" úgymond abbahagyni és egyrészt felnőttként élni, másrészt levenni a terhet a szüleimről. Azért 25 fölött szerintem ez már egy fontos szempont. Mármint, hogy ne éljen az illető velük. Nem akarok senkit az anyjától örökbefogadni. És nem indokolt szerintem egy dolgozó, felnőtt ember számára otthon tengődni.
2020. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Nekem fontos, hogy külön éljen. Én is külön élek.

N27

2020. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

" Nem akarok senkit az anyjától örökbefogadni. "


Hajaj, hányszor mondtam ezt, és mindig megsértődtek rá a nők :) Mert ugye általában a többség csak férfit nem akar az anyjától örökbe fogadni, a nőknél az természetes, hogy mamahotelből költöznek a pasihoz...


Sajnos ritka az olyan, mint az előző, hogy fontos neki, de maga is külön él. Így korrekt.

2020. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy mennyire önálló mindemellett és mennyire hajlandó később velem külön háztartásba költözni. Ha olyan típus, hogy nem szeret az üres lakásba egyedül hazamenni, akkor megértem, hogy inkább marad a szüleivel, bead a költségekbe, tudja használni a mosógépet meg ilyesmi, alapvetően mint egy lakótárs él velük, aztán amikor már úgy látja, hogy velem szeretne közös életet, akkor könnyedén ráveszi magát a költözésre. Az, ha anyuci pici fia és nem lehet elrángatni az anyja szoknyája mellől, illetve ha mégis, akkor tőlem várja el az anyáskodást, plusz anyós is mindenbe beleszólna a közös életünkkel kapcsolatban, nem azért probléma, mert a megismerkedésünkkor esetleg vele élt.
2020. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos. Éljen külön, egyedül, önállóan. Én is így élek.


33N

2020. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

-Okok közül csak 1 (bár a legjellemzőbb)hogy anyuci pici fia/lánya. Pl sokan beleugrottak egy jónak látszó össze költözősdibe, nem jól alakúlt,haza kellett mennie üres zsebbel.

(Most megy a tvben 29 éves lány hazaköltözött anyukája halála után az apjához)

-Én egy rossz kapcsolat, majd egy autóbaleset miatt ragadtam itthon.

-Sok falusi haverom ragadt otthon,bár lakrészük van,besegítenek otthon.

-Nemcsak valaki foghatja az anyja szoknyájat,apa anya is tehet "pórázt" a gyerekre.

2020. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na láttam itt sok-féle választ.

Nyilván sokkal szabadabb és jobb lehet az élet, ha nem élnek együtt, de vannak esetek, ahol nem tehet róla az illető.


Meg azért lássuk be, nem olcsóak a lakások. Egy átlagos magyar jövedelemből nem mindenki tud kifizetni egy saját lakást. Eleve beleugrani. A lakbér, a kaució, majd később már csak a lakbért, a rezsit fizetni, úgy, hogy meg tudj magadnak venni mindent, amit szeretnél.

Az rengeteg pénz, és mondjuk egy 150-200 ezer forintot kereső férfi nem biztos, hogy ezt ki tudja gazdálkodni, max a legolcsóbb putriba beköltözve.

És éljen ott egyedül magának, amíg nem talál párt.

Jobb esetben valakivel közösen bérli, de ha nem ismeri, akkor cuccoljon össze egy vadidegennel, akiről azt se tudja kicsoda, mi vár rá mellette.

Lehet meglopja vagy nehéz vele együtt élni majd, akkor keressen új tárbérlőt, ha nem megy, akkor nyögje egyedül.

Vagy vegyen fel hitelt.

Sokan ezeket se gondolják végig. Nem mindenki keres 350 ezer forintot és tudj egyedül jó helyen élni közepes színvonalon.


Otthon anyával-apával, vagy csak az egyikükkel, biztos lakhatással, jó körülmények közt mégis csak másabb.

Megvan a biztos fedél, jó körülmények, nem egyedül tengődik.


De más ok lehet, hogy támogatnia kell a szüleit, vagy csak az egyiket, mert mondjuk beteg vagy hasonló.


Ha úgy alakul, hogy az adott nővel biztos jól ki fognak jönni és van jövőjük, biztos el fog vele menni. Odaköltözik vagy mennek albérletbe.


De nem kell rögtön arra gondolni, hogy apuci kislánya, vagy anyuci kicsi fia.

Egyszerűen csak lehet nincs olyan helyzetben, hogy egyedül is jól megéljen, vagy egyéb.


De lássuk be, Magyarországon nagyon nehéz is jól élni egyedül. Lehet valaki keres annyit, hogy megtehesse, de nem mindenki.


De ennek sok más oka is lehet, ez csak pár példa.

2020. máj. 10. 12:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam fontos, hogy külön éljen a szülőktől - akár albérletben is - mert én is külön élek az enyémektől.
2020. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!