Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért erőltetik még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőltetik még mindig (folyton felhozzák) a szülők, nagyszülő, rokonok, munkatársak, hogy egy 36 éves férfi keressen párt magának, mert nem jó egyedül lenni és borzasztó lesz majd idősebben egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Folyton, szinte minden nap ezt kapom munkatársaktól is, hogy van-e már valakim. Tanult, értelmes ember vagyok, de a nőknek nem jövök be, mind elutasít. Aki meg nem, az menet közben ver tát vagy megcsalt. Szerintem jogos ha soha többet nem akarok senkit. Ha meg ezt megmondom a kérdezőknek, akkor jön a reakció, hogy ne mondj ilyet, stb... Holott pont azt látom, hogy a 40-es (majd ha az leszek) családos férfiak többsége pocakos, öreg, le van pusztulva teljesen, ellenben a szingli 40-es ismerősök java sportos, jól öltözött, boldog. Akkor mégis mire ez a keress társat?
2021. jan. 9. 14:11
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Csak ez a folytonos kerdezgetes rossz.
2021. jan. 11. 14:44
 22/27 anonim ***** válasza:
59%

Én pl az összes pénzemet magamra tudom költeni,míg a kollégáim csorok és idegbetegek. Az hogy ez kinek nem tetszik azt le sz...rom. Kolléganő. Nem tudok pihenni mert gyerekeim vannak. LOL:) Igen elvtársak a legnagyobb öröm az életben.


Pont úgy ahogy Pol Pot emberjogi harcos volt.

2021. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó! Majd rá jössz te még erre. Én sem lennék a helyedben. Nekem meg örömöm telik a gyerekemben, egyszerűen nem érezném magam jól 45 évesen még mindig gyerekes, semmirekellő dolgokkal. Na meg az egó. Sajnállak azért is, mert te csak a rosszat látod a világban. Rosssz családok, rossz gyerkeke. Hidd el a semmirekellő egyedüllét sem sokkal jobb. Egyszer megunod a szórakozásokat is hidd el, mert eljön mindenki életében az, hogy bakker, elment a világ mellettem. 20 évesen sem tapasztalatod, sem jogod nincs ítélkezni, egyszerűen semmi alkatrészed nincs még ahhoz, hogy összeállítsd az életed "gépét". Egyébként meg mindenki a saját életét éli, ha neked jó vagy rossz, az rám semmilyen hatással sincs. Igazából a közvetlen környezeteden kívül senkire. Itt a gyk-n meg lepkefing mindenki mindenki számára.
2021. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

23-as: a legtöbben ugyanúgy ilyne életet szeretnénk, mert ez számít még mindig "normálisnak", szerencsére sokan ebben nőttünk fel, de egyszerűen ÉN (és szerintem még nagyon sokan mások is) már úgy érzem ha akarnám se lenne lehetőségem ilyen életre.

Pedig "normális" családban nőttem fel, apám anyám még mindig együtt van (több, mint 30 éve), vannak testvéreim, mindkét szülőm dolgozott, dolgozik, diplomások, értelmiségiek. Nővéremnek is van már caládja, férj + egy kisgyerek, családi ház, autó, munkahely stb.

Valahogy én maradtam ki a "jóból", pedig nekem is vannak céljaim, van munkám, dologzom, félreteszem a pénzem jelentős részét, diplomás vagyok én is. Nem vagyok se alacsony, se kövér, kifejezetten rondának sem tartom magam, de mégis láthatatlan vagyok a nők számára és fogalmam sincs hogyan, hol, mikor kellene ismerkednem.

Volt egy barátnőm aki megcsalt, kidobott, megalázott és teljesen a "földbe döngölt" lelkileg, szóval én nem érzem úgy, hogy nekem bármi áron feleségre, gyerekekre lenne szükségem. Ezért küzdjek? Hogy újra és újra átéljem ezt? Most még oké, nem veszett túl sok minden, de mi lett volna/lenne, ha mindez akkor történik amikor már van gyerek, közös tulajdon stb.

És mondják, hogy a férfiak mekkora szemetek, megbízhatatlanok...

Aha, persze...

Világ életemben csa kegy normális, aranyos barátnőre vágytam, akivel közösen fel lehet építeni valamit, de azt hiszem ez esélytelen.

És nem csak én vagyok így. Az össze barátom, haverom átélte ezt, a legtöbben nem is egyszer. Az a durva, hogy minden ami velem történt, nyilván nem teljesen ugyanúgy, de megtörtént velük is.

Erre építsek fel bármit?

Hogy ki tudja hány fazonnal csalnak meg, mikor hagy ott, viszi el a házat, mikor fog bekövetkezni az, hogy nem láthatom a leendő gyerekeim stb.

Kösz, ebből nem kérek.

2021. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

barátnőm aki megcsalt, kidobott, megalázott és teljesen a "földbe döngölt" lelkileg


Velem kettő is megtette, úgy hogy lehoztam nekik a csillagokat. De ha egy nő nem szerelmes, akkor nem ér semmit, ha te 1000%-ot teszel a kapcsolatba és ráköltöd mindenedet.

2021. jan. 11. 19:11
 26/27 anonim ***** válasza:

A 22 vagyok és 41 éves de kössz hogy szóltál.


Egyébként meg nem mindenki attól boldog amitől te. Csak a külömbség az,hogy én ezt vagy 20 éve felfogtam. A magadfajták pedig ilyen család fanatik mokuskerekben toljak. Tudomást sem véve arrol hogy mást ez nem érdekel. És egyébként nem utolsó sorban,idegileg nagyon fárasztó hallgatni.


De neked jó gyerekezest.

2021. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki fogadja el, hogy valaki jól érzi magát egyedül, más meg családdal.


Egyedül maradni könnyebb és hadd legyen már kicsit szomorú, aki meg szeretett volna családot, barátnőt, feleséget, de nem jött össze neki.

És most elsősorban inkább azokra gondolok, akik tettek is ezért. Mert aki csak ül a négy fal között és picsog, hogy senkije nincs, az ne mondjon semmit, ha egyedül marad.


Én próbálok ismerkedni, még azt mondom, randik is vannak, de eredmény nem sok, nem mindig a lányok hagynak ott.

Ha egyedül is maradok, legalább elmondhatom, hogy én legalább megpróbáltam.

2021. jan. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!