Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt akinek mások (szülők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt akinek mások (szülők nagyszülők barátok) találtak párt? Vagy valaki aki másnak?

Figyelt kérdés
Sokan irjàk főleg fiùk hogy béna az ismerkedéshez. Sok szülő aggòdij nem e meleg a gyerek...

#szülő #tarskeresesigindok
2016. dec. 2. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer anyám próbált összehozni egy pasival. Egy kolléganőjének a fia épp hazatért valahonnan, ahova én terveztem elutazni, és a téma kapcsán hoztak össze bennünket. Egyszer találkoztunk, de egy beképzelt, öntelt hólyag volt a pasi, nem lett belőle semmi.
2016. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm esküvőjén valahogy egy asztalhoz kerültem a vőlegény/azóta férj nagymamájával, aki büszkén újságolta, hogy a sráccal egymással szemben dolgoztak egy időben, és ő adta meg a kedves kis lányunokája e-mail címét/telefonszámát neki. A pasi élt a lehetőséggel, és hát, mint a szöveg elejéből is kiderül, nem lett rossz vége. :) Szerintem ez nagyon cuki történet :)
2016. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
# 2: Közben lehet, hogy már rég ismerték egymást, csak a nagymama hiszi azt, hogy összehozta őket. :) Erről az jut eszembe, amikor a kolléganőim mindenáron össze akartak hozni az exemmel - miközben már rég együtt éltünk, csak a munkahelyen nem vertük nagy dobra mindenki (különösen az idősebb kolléganők) előtt a kapcsolatunkat.
2016. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 es az! Ez az....
2016. dec. 2. 17:30
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok: a történetet természetesen a pár is megerősítette. Nem hiszem, hogy hazudnának :)
2016. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nagynénémet és a férjét én hoztam össze annak idején. A (most már) férj elkérte az elérhetőségét, onnantól kezdve meg már megoldották ők a többit. :)
2016. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Faterom szokott csajokat ajánlani amikor megyünk valahol. Mondja, hogy az milyen jó lenne nekem. Sajnos az esetek 99%-ában 170 centis 80-90 kilós lányokat szúr ki, de volt már rosszabb is.
2016. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
7-es, felszínes vagy. És ha kedvesek és imádnának téged?
2016. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Értem amit mondasz. De ha a cerkát és a fantáziát nem mozgatják meg NÁLAM akkor mit erölködjek velük? Most én is mondjam azokra a csajokra, hogy felszínesek akiknek nem jön be a testalaktom, mert ők a mackósat szeretik én meg sportos vagyok? Hiába adnám az életemet is egy olyan nőért akinek nem tetszik a külsőm, nem rám vágyik.
2016. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!