Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfiú12 kérdése:

Mennyire fontos a férfi foglalkozása a társkeresésben?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és hát a körülmények ellenére (COVID) próbálok ismerkedni ahol tudok mint pl. a tinderen hátha összejön valami. Ki mit gondol, hogy mennyire számít ma a 21. században, hogy mivel foglalkozik egy férfi? Vannak olyan szakmák amik sikeresebbé tesznek a párkeresésben? Anyagiak vagy társadalmi megbecsülés miatt?


Azért kérdezem mert tanárin vagyok (angol-német) és tartok tőle, hogy lehet e miatt nehezebb lesz párt találnom, mert nem keresnek valami sokat és nincsennek ma itthon megbecsülve. Kicsit kisebbségi komplexusom van miatta, bár én szeretem amit tanulok. Mennyire reálisak az aggodalmaim?


Minden normális választ köszönök.



2021. jan. 10. 10:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
30%
#8 Te kezdted el leszólni a könyvesbolti eladót bölcsész végzettséggel. Bocs ha nekem ez jobban bejön, mint a rám író bunkók többsége. És nem azt írtam, hogy minden vállalkozó bunkó hanem ez egy típus és sok van belőle és ennél jobb egy eladó. De hát látom, szöveget értelmezni te sem tudsz.
2021. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha bölcsész végzettséggel legalább tanárnak nem tud elmenni a mai világban


Ha nincs tanári 5-6 éves egyetemi végzettsége akkor nem tud elmenni tanárnak. Ehhez meg már ebben a bolognai rendszerben mesterképzés kell, hogy taníthasson, bsc nem elég. Csak a bérük kevés, e tanulni sokat kellett nekik is. Vagyis én biológusként végeztem és a legtöbb tantárgynál együtt ültem a tanárokkal, együtt jöttek velünk vizsgázni, ugyanazt kérdezték tőlük is 70%-ban, mármint a biosztanároktól.

2021. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

11.

8. vagyok, nem én szóltam le.

2021. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
71%
Totál mindegy nekik, nézz ki jól. Általában ennek egyébként feltétele, hogy legyél pénzes, vagy legalább a minimálbéredet verd el magadra teljesen. Hosszú távon egyébként inkább pénzesnél kötnek ki, mint szépnél, de az majd 30 felett.
2021. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Két alkalommal is volt olyan diplomás csajom, hogy esküszöm elgondolkodtam azon, hogy nem autisták-e?

Az egyik komolyzenész volt, a másik fejlesztő pedagógus. A szakmai dolgaikban kiválóak voltak, a zenész lány külföldön is sokat turnézott, de az élet dolgairól gőzük nem volt. Beszédtéma semmi, vagy a zene, vagy mi volt a gyerekekkel. Bármit dobtam be, vagy nem értették, vagy nem érdekelte őket.


Viszont a legjobb, éjszakákon át tartó dumálós, konyakozós, viccelődős, filmezős estéim eddig egy lánnyal voltak. Rendőrnek készült, de egy sérülés miatt kirostálták, így FBŐ lett. Mindenről IS lehetett vele beszélgetni, és mindennel IS képben volt, történelem, anatómia, fegyverek, hüllők, órák, kocsik, utazás, antikvitás, motor,...OKOS nő volt, nem olyan okoskodó, mint a sok büfédiplomás lányka, akikkel találkozom. Vagy a sok pénzéhes tini, akik szexre jók, de kérik a jutalmat.

2021. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
55%
#12 A pedagógiai tárgyakat bölcsészen felveheted pluszban. Sokan fel is veszik. De sok munkához bármilyen diploma jó, főleg nyelvtudással együtt.
2021. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
43%
30 alatt szépfiú kell, utána majd mindegyiknek totál mindegy hogy néz ki (szó szerint okádék ronda, kövér, asszimentrikus arcú palikkal látom a volt csinos osztálytársaimat facebookon), ha hazaviszi azt a 4-500 ezret havonta.
2021. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
55%
Ennyi erővel azt is mondhatnám, hogy a nők a biztonsági őrökre buknak, mert az utóbbi 20 évben csak akkor voltam egyedülálló, ha az akartam lenni.
2021. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
64%

Igen. Számomra fontos, hogy ne prosti és ne insta modell legyen + keresse meg legalább az átlagbért nettóban és szeresse a munkáját.


F

2021. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%

Ennyi erővel azt is mondhatnám, hogy a nők a biztonsági őrökre buknak


Amikor egyetemre jártam, mentünk bulizni. Volt egy nagydarab sármos 40 körüli őr, mindig fürtökben lógtak rajta az egyetemista nők. 2-3 mindig körülötte volt. Meg is volt neki jópár belőlük. A másik a 37 éves karbantartó volt a koliban, minden szobában ha gond volt ő ment oda. Mesélte h a legtöbb pasinál nagyobb rend volt mint a bulis csajoknál (véres tamponok, óvszerek szanaszét). Jó dumás volt, neki is megvolt pár egyetemista csaj.

2021. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!