Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? Más is megfigyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Más is megfigyelte már ezt a jelenséget, amely sok nőnél* előjön?

Figyelt kérdés

Ha egy átlagos férfi (akár én vagy egy ismerősöm, haverom) ismerkedik, lehetnek bármely normálisak a szándékai, előbb-utóbb belefut ebbe a szituációba: a nő nekiszegezi, hogy "biztos csak szexet akar", még ha több hete, akár egy hónapja is ismerkednek.


Ellenben gyakori, hogy egy nyilvánvalóan csak szexre hajtó "város bikája" fazonról meg hiába süt messziről, hogy ő itt csak kettyinteni akar, sok nő álmokba ringatja magát, hogy "majd mellettem megváltozik, én majd megszelídítem őt!"


*Kukacoskodók kedvéért a "sok nő" nem az összes nőt jelenti, szóval az "egyetlen esetből általánosítasz az egész női nemre, gratulálokh!" jellegű kommentek tárgytalanok, köszi!



2021. jan. 11. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt még egyszer sem kaptam meg. F
2021. jan. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem figyeltem meg ilyesmit.
2021. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

Mert a nők erre vágynak, csak mást mondanak.

A falu bikája mindig győz, még ha csaj amúgy már "megállapodott az átlag Jóska mellett" akkor is.

2021. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Én inkább internetes fórumokon hallok ilyen véleményeket, történeteket.

Igazából nekem ezzel az a problémám, hogy több hét ismerkedés után a nő mégis mit akar? Nála a szex nem része egy párkapcsolatnak?

2021. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt tapasztalod (nő vagyok, szóval nem tudom kétségbe vonni az élményeidet), akkor vagy arról van szó, hogy hiába ismerkedtek már régóta, olyan jeleket küldesz felé, amikből ő ezt szűri le, vagy egyszerűen csak kifogást keres, hogy miért nem akar veled ismerkedni.

A "falu bikája" dolognál meg egyrészt aki ilyen sikeres a nőknél, az nagyon mesterien kommunikál, simán el tudja velü(n)k hitetni, hogy mennyire másképp áll hozzá(nk), mint máshoz, és ez, plusz a vágy, hogy igaz is legyen, nagyon könnyen elködösíti a józan eszét egyes lányoknak. Anno én is beleestem ebbe a csapdába, még 17 évesen. Azóta én már tanultam ebből, de sokan nem ilyen szerencsések/figyelmesek, nem mindenki tud továbblépni a negatív mintákon.

2021. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztosan vannak nők, akik azt hiszik, hogy mellettük majd megváltozik az amúgy hűtlen párjuk. Sőt, olyanok is vannak, akik azt hiszik, hogy mellettük majd megváltozik az amúgy agresszív párjuk és akár bántalmazó kapcsolatban is maradnak.

Nem ez az általános, de van ilyen. Én személy szerint egyébként nem ismerek ilyet.

2021. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem szuz lanyrol van szo, akkor 1 honap ismerkedes utan nyugodtan tovabblephetsz, mert a masik nem akar toled semmit. Se szexet, se parkapcsolatot. Ha rad van kattanva, elobb talalod magad az agyaban, mint gondolnad. Ha nincs meg ez a kemia, akkor meg felesleges az idohuzas mindkettotok reszerol.
2021. jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

A falu bikája pasik ált. jó dumások, és tudják, hogy kell egy nővel ismerkedni, kommunikálni, le tudják dumálni a csillagot is az égről, elő tudják adni, hogy kell többre is a nő szemrebbenés nélkül, ha kamu is. Aztán amelyik kevésbé jó emberismerő nő, az simán benyalja.

Meg van az a fajta buta nő is, akinek elég, ha a pasi jól néz ki... de könyörgöm, azok a nők első blikkre is full buta p...k, amelyik pasi azért nyafog, mert nála nem sikerült bekerülni a bugyiba, az sem túl okos vagy igényes, és valszeg az is csak a jó külsőre ment rá.

2021. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Viszont a legjobban attól a fickótól vannak kiakadva, aki még szexet sem akar tőlük. :)
2021. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök egyértelmű.


Az embereknek legyen nő vagy férfi, azért csak imponál, ha egy nála sokkal jobban kinéző ember teszi neki a szépet. Ezért hát bemeséli magának, hogy most fog megtörténni a romantikus regényekből ismert történet, amikor majd beleszeret a helyi nagymenő a szürke kisegérbe. Ettől még ott is felmerül bennük, hogy csak arra hajtanak a pasik, csak a nagymenők esetében ezt könnyen elhessegetik a nagy vágyakozás miatt.

2021. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!