Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? Más is megfigyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Más is megfigyelte már ezt a jelenséget, amely sok nőnél* előjön?

Figyelt kérdés

Ha egy átlagos férfi (akár én vagy egy ismerősöm, haverom) ismerkedik, lehetnek bármely normálisak a szándékai, előbb-utóbb belefut ebbe a szituációba: a nő nekiszegezi, hogy "biztos csak szexet akar", még ha több hete, akár egy hónapja is ismerkednek.


Ellenben gyakori, hogy egy nyilvánvalóan csak szexre hajtó "város bikája" fazonról meg hiába süt messziről, hogy ő itt csak kettyinteni akar, sok nő álmokba ringatja magát, hogy "majd mellettem megváltozik, én majd megszelídítem őt!"


*Kukacoskodók kedvéért a "sok nő" nem az összes nőt jelenti, szóval az "egyetlen esetből általánosítasz az egész női nemre, gratulálokh!" jellegű kommentek tárgytalanok, köszi!



2021. jan. 11. 09:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ott bukik az elméleted, kedves utolsó, hogy ez a "mindenki a maga szintjén" ismerkedjen, max. csak a kamaszok világában állja meg a helyét. Valójában az értelmes felnőtt olyan párt keres, aki jobb nálánál. Akire fel tud nézni, akit tisztelni és szeretni tud.

Hogy a kérdésre válaszoljak, ez a "biztos csak szexet akar" gondolat mindig előjön, akár a falu bikája, akár a Balu fikája legyen is soron. Csak míg az első esetben megéri az is, a másodiknál nem biztos.

2021. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!