Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Újságíróként könnyű csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újságíróként könnyű csajozni?

Figyelt kérdés
Vagy újságíró nőként pasizni...

2021. jan. 11. 17:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Ha sokat keresnek biztos
2021. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy egy újságíró nagyon sokat keres.
2021. jan. 11. 17:55
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
A társkereső apróhirdetésekre elsőként lecsaphat...
2021. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem.
2021. jan. 11. 18:08
 5/22 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ismerkedtem régen egy pasival. Nagyon mondogatta hogy ő újságíró, majd kiderült, hogy életemben nem hallottam az oldalról, ahová ír. Rákerestem."VV Vivi bugyijaa lila" kaliberű szennyet írt,na onnantól kezdve nem tudtam szegényt komolyan venni.


Ha komolyan műveli az ember, és egyedi stílusa van, akkor viszont lehet egy olyan szakma ami felkelti az érdeklődést, ha minden más is stimmel. Mondjuk az oknyomozó újságírás sokszor nagyon érdekes.


De ha a bulvárszennyet írod, akkor értelmesebb embernél nem jó pont.

2021. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
én újságíróként végeztem és dolgoztam, már 8 éve váltottam, nem lett ettől sem könnyebb, sem nehezebb a pártalálás.
2021. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem bulvárra gondoltam és nyilván nem a Kutya magazinra! 444.hu, 24.hu, hvg, telex ilyenek...
2021. jan. 11. 18:45
 8/22 anonim ***** válasza:

#7 az sem egy minőségi újságírás. A telexet nem az egykori indexes hülyék csinálják? Nem vagyok kormánypárti, de az index az elég xar volt. A 444 iszonyat színvonaltalan, amire ha rávilágítasz, cenzúráznak ezerrel. A hvg talán nem olyan vészes, de nem is olvastam annyi cikket tőlük, a 24-et egy ideig olvastam, de arról is leszoktam, már ne iy emlékszem miért, de mostanában volt vele valami gondom... De hogy mi..


Nálam az újságírás kb a tudományos folyóiratoknál végződik!

2021. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Jó, az Origó/Lokál/Metropolt meg az ilyen Blikk xarokat nyilván semmi sem múlja alul.
2021. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

8, nem ez volt a kérdés. Ma Magyarországon ezek a vezető híroldalak. A tudományos újságírás az teljesen más tészta. Magánügyed, hogy mit olvasol, én ezeket! A 444-et annyira már nem, de a legjobb sztorikat a 24.hu írja, a hvg meg legváltozatosabb. és ezek legalább úgyanúgy megírják mindkét oldal mocsokságait, de mindegy is!


A kérdés az, hogy ha ilyen helyen dolgoznék, könnyebben menne-e a csajozás.

2021. jan. 11. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!