Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szánalmas az, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas az, ha valakinek azért nem volt még barátnője, mert mindig viszonzatlan a vonzalomra lelt?

Figyelt kérdés
Neki tetsző nők nem viszonozták a közeledését, és akik viszonozták volna nem tetszett neki.
2021. jan. 14. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Én nem foglalkozom azzal, hogy kinek hány barátnője volt. Senkit nem fog érdekelni mondjuk 40 évesen, hogy 20 évesen hány csajt döngettél meg! Ne érezd magad rosszul emiatt!
2021. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne szánalmas? Akkor szánalmas, ha a neki tetsző nők visszautasítását nem értette volna meg és ennek ellenére zaklatta volna őket. Akkor nagyon szánalmas lenne! De gondolom ha őt zaklatták volna neki nem tetszők akkor ugyanezt gondolná.
2021. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Jobb ha nem írsz ki ilyen kérdést, mert majd jön a helyespasikommandó és jól leinceleznek.

Majd megmondják hogy baj van az agyaddal és azért nincs barátnőd 😁

2021. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem egyedül vagy így.

Sokáig nekem is csak olyan pasik akartak udvarolni akik nem tetszettek. Aki nekem bejött annak én nem. De találkoztam olyannal, akivel kölcsönös a vonzalom.

2021. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Hát akkor majd jelenteni fogom a moderátorok felé, hogy a sértő troll válaszokat töröljék. :D
2021. jan. 14. 16:48
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert látok egy furcsa önellentmondást. Szánalmas az, hogyha azért jönnék össze egy nővel, mert csak legyen valakim, de mellé nem tetszik, de szánalmas szokott az is lenni, ha valaki nem akar szinte bárkivel együttlenni, és ez azzal jár, hogy lehet egy darabig nem lesz partnere.

Volt mikor szánalmasnak tekintettek magam ezért, de rájöttem, hogy felesleges ostoroznom magam ezért, türelem rózsát terem és próbálok nem idegeskedni emiatt. A pártalálás nem verseny!

2021. jan. 14. 16:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Abszolút nem szánalmas.

A párkeresés - benne van a nevében - keresés. Keresed a Neked megfelelőt, de aki nem jön be - mellőzöd. Ugyanezt teszik a lányok is, tehát ez az emberi kapcsolatok kezdeményezésének velejárója.

A múlt héten hasonló panasszal írt egy fiú. A végén kiderült, hogy 2 (kettő!) lány is visszautasította. Majd ha 42 (kitaláltam egy számot) nem áll kötélnek az ismerkedésre, akkor lehet elégedetlenkedni, de ilyenkor is magába kell nézni az embernek, hogy mi is lehet az elutasítás oka.

Szóval - ne csüggedj, hanem ismerkedj.

2021. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező ez hülyeség amit gondolsz a szerelmet nem tudod magadra erőszakolni. Ha így lenne az nem szerelem lenne az csak egy mindkét félnek taszító kapcsolat ami nem kapcsolat csak egy hülye gondolat gyártotta hülye cselekedet. Aki ilyet tesz nem csak a másikat bántja hanem önmagát is.
2021. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Lényeg hogy te eltudod fogadni a nem szót is, aki nem tudja elfogadni azt előbb utóbb megtalálja a 107 egy távolságtartásival.
2021. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előbb-utóbb meg fogod találni a meg felelő partnert, csak kitartás kell hozzá!
2021. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!