Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik egy fiú, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, de nem kellek neki, hogy lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Nagyon vacakul érzem magam. Reméltem, hogy nem fogok beleszeretni senkibe, nem akartam megbirkózni a fájdalommal, hogy nem nyernek viszonzásra az érzelmeim.

Amit tudni kell rólam, hogy csúnya lány vagyok, akibe lehetetlen beleszeretni. Meg se lepődtem, hogy nem úgy tekint rám, de mégis nagyon fáj, hogy most itt lenne ez a csodálatos ember, de semmi esélyem nála.

Aki hasonló cipőben volt, mit tett?



2021. jan. 17. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Velem mindig ez van, csak szexelni akarnak velem, semmi több.
2021. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden nap látod? Mert ha nem, akkor egy idő után el fogod felejteni. Én hasonló szituban vagyok, de egy helyen dolgozunk, képtelen vagyok elengedni őt.. igaz nálunk akar engem ő is, de csak szexre, ami nekem nem elég.. de nem tudom elküldeni mert belehalok a fájdalomba, ha minden nap látnom kell de nem érhetek hozzá..
2021. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyni kell a francba, nem foglalkozni a gondolattal, aztán később majd úgy leszel vele, hogy oh, hát nem is baj, nem is akkora nagy szám. Nálam mindig igy zajlott. :)
2021. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Pont úgy, ahogy az előző srácokon is túlléptél.

Unalmas, amikor "csúnya lányok" nyáladzanak náluk sokkal jobb pasikra és még azt is előadják, hogy nem kellenek senkinek. Esetleg, azoktól a srácoktól is kérhetsz tanácsot, aki téged lekoptatott.

2021. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező,

tedd a kezed a szívedre: nem láttál még sosem nem előnyös külsejű nőt férjjel, gyerekekkel sétálni?

Én a szúk körömben két ilyen családot is ismerek. Amit ezeknek a nőknek a természet nem adott meg az arcukon, azt megadta a lelkükben.

Ne keseregj, hanem ismerkedj!

2021. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Valóban nem csak a "szuperalfanagymenőmacsókat" kellene észrevenni, hanem talán a szemüveges, nem túl jóképű, de becsületes, dolgos "Átlagjózsit" is emberszámba vehetnéd. Talán nagyobb sikered lenne.
2021. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyíltan elutasított?
2021. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!