Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túllépni valakin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni valakin, akivel össze sem jöttél?

Figyelt kérdés
Heti legalább 3-szor találkozunk, és amúgy egész jóban vagyunk, de nagyon látszik rajta hogy velem ellentétben ő semmit nem akar tőlem. Nekem meg ugye folyton ő jár az eszemben, és mindig szar kedvem van, ha eszembe jut. Igazából arra gondoltam, hogy ugyan tényleg esélytelen, de mégis elmondanám neki. Szerintetek rosszabb vagy jobb lenne utána nemleges válasz esetén?

2014. júl. 22. 13:41
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, lemaradt. 18/f ha számít.
2014. júl. 22. 13:42
 2/7 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék.


22/f

2014. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen mondd el neki, hiszen ha látod rajta nagyon, hogy nem akar tőled semmit, lehet, hogy így is érez, csak egyszerűen soha nem adsz neki olyan alkalmat, hogy bármire is nemet tudjon mondani. Ezért csak tengődtök-lengődtök... Nem jó helyzet, hidd el, neki is sokszor eszébe jutsz, de úgy nem tud valaki senkit sem visszautasítani, ha nem is kérték fel semmire.

Mindenképp jól jársz; ha nemet mond, elkezdheted hivatalosan is túltenni magadat rajta. Ha igent... csak erre vártál! :D Valljuk be, amíg egyik meg nem történik, lehetetlenség túltenni magadat rajta.


Remélem segítettem! :)

Egyébként hasonló helyzetben vagyok, csak a másik oldalról; én vagyok a lány, tudom, hogy tetszem szegény srácnak, de nem tudom hogy megvilágítani neki, hogy én nem érzek többet, nem lesz köztünk semmi.

2014. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lány vagyok, és megtettem. elutasított, és jobb lett utána. szóval mindenképp beszélj vele. nem feltétlenül megy a kapcsolatotok rovására, mi is nagyon jóban maradtunk :)
2014. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat. Amúgy az a kellemetlen az egészben, hogy a lány munkatársam, és így elég kellemetlen lenne később találkozni. :D


Lányok, még egy kérdésem lenne. Kicsit hülyén hangozhat, de melyiket szeretitek jobban? Ha egy fiú megfogja a kezeteket, és szó nélkül megcsókol, vagy ha igényesen megfogalmazva elmondja hogy már egy ideje tetszetek neki, folyton ti jártok a fejében, és hogy szeretné tudni hogy ti is így gondoljátok-e? :D Eddigi barátnőimnél az első verzió bejött, de ott biztos voltam a dologban, és elutasításnál az jóval kellemetlenebb lehet.


Amúgy 2., ha egyszerűen hülye kifogásokkal lemondod a találkozókat, az az én esetemben működött. :D

2014. júl. 22. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a szavaknak jobban örülnék, de nem tudom, hogy a többség, hogy van ezzel :)
2014. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok, és a helyzetből kiindulva én is jobban örülnék a szavaknak. Viszont a "rögtön cselekedős, kézmegfogós csók-dolog" tökéletes és abszolút romantikus lehet, ha tényleg te is biztos vagy a dolgodban és ott van köztetek a szikra. De a felvázolt helyzetben semmiképp nem ajánlom.


Köszi, akkor lehet, hogy az örökös találkozólemondásaim működnek, de akkor is rosszul érzem magamat emiatt.

2014. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!