Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy azért nem volt még barátnőm mert túl vékonyak a lábaim? 25F

Figyelt kérdés
Nagyon magas vagyok (191 cm) és eléggé vékonyak a lábaim, a felsőtestem nem is annyira gáz, de a lábaim olyanok mint egy piszkafa. Régebben jártam edzeni de nem sokat segített, ott mondták is hogy pl. vádlit, bokát iszonyatosan nehéz észrevehetően vastagabbá formálni. Nem hiszem hogy annyira ronda lennék (vannak nálam rondábbak is) meg hülye sem vagyok egyáltalán, szóval szerintem ez is szerepet játszhat. Mit gondoltok, szerintetek is van benne valami?
2021. jan. 19. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Van, igen. Ha így írsz magadról, akkor a felső tested is gáz. 25 éves vagy, még nem késő elkezdeni edzeni.
2021. jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Felsőtestem nem gáz, vállaim elég szélesek, karom sem vékony egyáltalán, lapos a hasam, stb. A lábammal vannak igazán problémák.
2021. jan. 19. 10:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2021. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Lehetséges, de nem a lábaid miatt, ha nem amiatt amit te gondolsz erről az egészről.
2021. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Azért az annyira nem nagy teljesítmény, hogy vannak nálad rondábbak is, én nem alapoznék erre. Nem hinném, hogy a vékony láb ekkora probléma lenne, ha amúgy minden rendben lenne veled.
2021. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor ronda is vagyok valószínűleg?
2021. jan. 19. 10:57
 7/16 A kérdező kommentje:
Én tényleg nem tudom hogy nézek ki, mert soha semmilyen visszajelzést nem kaptam a külsőmre, tényleg csak találgatni tudok.
2021. jan. 19. 10:58
 8/16 anonim ***** válasza:
linkelj be ide egy képet, vagy küldj privátban, és megmondjuk!
2021. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

25 évesen azért megérthetnéd, hogy az agyadra céloznak, nem a külsődre..

Legyél kedves, érdeklődő, és ha valaki hasonlóan reagál aki tetszik hívd el randizni.

2021. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy - pláne most télen - bárki a lábad vastagságát nézné, hacsak nem cicanadrágban jársz.
2021. jan. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!