Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért kell a barátomnak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kell a barátomnak mert szebb, vékonyabb? Vagy csak engem un?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a párommal, kicsit meghusisodtam, de nem olyan vészesen azért. Olyan 80 kg fele lehetek, a kezdeti 55 höz. De sokan mondják hogy jól áll, fogamzásgátló miatt lehet, meg sokat dolgozok, nincs időm edzeni.

Na csak az a baj hogy még ő az elején mondta hogy neki a vékony lányok tetszenek. Ha mostanában kérdezem csúnya vagyok e, azt mondja szép vagyok, ne aggódjak.

Eddig oké is lenne, de lett az egyetemről egy nagyon szép, vékony lány barátja, akivel sokat beszél fb-on. Nekem is vannak fiú barátaim, de nyomába se érhetnek a barátomnak, szóval nem konkurencia.

Kértem hogy ne beszéljen vele, azt mondta ne korlátozzam. De nem úgy ír neki mint pl a haverjainak vagy egy csúnyácska lány barátnak, nem hagyja 2 napig lógva az üzijét stb. Mindig ír neki ahogy tud. A lány is elég sokat keresi, bele szoktam titokba olvasgatni, és néha bókol is a lánynak, de nem olyan durván hogy cserébe a leszidásért bevalljam hogy beleolvastam.

Sokszor veszekedtünk már rajta, főleg akkor mikor megláttam hogy egy bikinis kép le van töltve neki róla.

Engem közel se kíván úgy mint régen, de talán ez fokozatos volt, nem mondanám hogy azóta mióta ismeri.



2021. jan. 16. 12:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
82%
55-ről 80-ra "meghusisodtál"? Ez most valami vicc akar lenni? Másfélszeresére nőtt a súlyod! Nem is olvastam tovább.
2021. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
68%
A 25 kg plusz az nem meghusisodás, csúnya dagadt lehetsz :S
2021. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj meg,amit az ember igazán akar arra tud időt szánni,tapasztalat alapján mondom ezt.
2021. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
29%
Kamu kérdés
2021. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg fizikailag is jobban vonzódik a másik nőhöz, és izgalmasabb neki egy új kapcsolat, mint a régi. Igazából mindegy. A saját érdekedben azt javaslom, hogy lépj ki ebből a kapcsolatból, mert ezzel az emberrel sosem leszel boldog.
2021. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:
Oké, akkor elhíztam. Így jobb? A lényeg ugyanaz, a fogalmazás volt szebb. De egyikőtök sem a kérdésre válaszolt
2021. jan. 16. 12:10
 7/72 anonim ***** válasza:
60%

Durva, hogy mennyi ilyen szitu van. Igy kell tonkrevagni egy kapcsolatot.

Van okod aggodni, de magad miatt. Te csinaltad ezt a helyzetet.


(Csajok, amikor panaszkodtok, hogy nincs normalis pasi, de mennyi normalis no van, akkor lebegjen elottetek, hogy ez a noi "normalis" kategoria.)

2021. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
74%
Ehelyett a kérdés helyett már rég elindulhattál volna egy jó kis sétára.
2021. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
54%
Hogy a kérdésre válaszoljak: igen, valószínűleg a csinos, igényes lány kell aki ad magára, és nem az akiről fürtökben lógnak a hurkák. 25 kg-t felszedni, eszem megáll...
2021. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
79%

Jó, ha nem kamu kérdés, akkor:

- durván elhíztál

- azt gondolod, hogy jól áll a háj

- kifogásokat keresel, hogy ne kelljen változtani

- féltékenykedsz

- korlátozni akarod a srácot

- belenézel a telefonjába (bizalom semmi)

- folyton veszekedtek


Mondcsak, miért akarna veled lenni?

2021. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!