Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha magas és helyes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magas és helyes vagyok sosem lesznek a nőknek nagyok az elvárásai velem szemben más dolgokban, mint a nem olyan vonzó genetikájú férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

Tizenévesen voltak gondjaim a csajozással, érzelmileg rossz családból származom, nem kaptam sok szeretetet, emiatt nem volt túl sok önbizalmam és nem ment jól a kommunikáció a nőkkel. Ezekre rájöttem és sok mindent sikerült magamban megoldani 20-25 éves korom közt belül és változtatni a hiányosságaimon. Azóta bármikor ha akarok a semmiből max pár hét alatt tudok szexpartnert találni, vagy max 1-2 hónap alatt csinos, normális barátnőt is. Most megint felmentem Tinderre és maradtam 2 hónapig kíváncsiságból, itt vidéki nagyvárosban élve 150 matchem lett és ezek már csak a helyes, csinos 20-27 közti csajok.


Mostanában veszem észre férfi ismerőseimmel beszélgetve, hogy nekem most is ugyanolyan jól megy a csajozás, de mások sokan panaszkodnak hogy többet várnak el tőlük a nők most 30 körül (a legtöbb férfi ismerősöm 26-32 éves kb), mint 5 vagy 10 éve. Egyébként más dolgokban átlagos vagyok, nem mondanám az élet semelyik területén semmiben sem kiemelkedőnek magam, de szerencsétlennek, bénának sem már. Nyilván velem is volt már, hogy kaptam nyílt vagy burkolt kérdést a saját lakással, kocsival, akár fizuval kapcsolatban nőktől, de ez viszonylag ritka. Azért mert mondjuk külsőre benne vagyok talán a felső 10%-ban arcra, magasságra, ezért tőlem egyszerűen kevesebbet várnak el a nők más dolgokban?

29/F


2021. jan. 19. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Lóve, kocsi, lakás, pénisz?
2021. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

ha valaki jol nez ki es melle meg valamennyire rendben van a dumaja, akkor konnyu szexre not talalni, de ezek a parejszakas kalandok annyit is ernek. miert, te ezekben mit varsz el a noktol azon tul, hogy nezzenek ki jol es legyen veluk elvezetes a szex? na latod, kb semmit, szexben ok is csak ezt varjak el.


azert hiszed azt, hogy nincsenek feled elvarasok, mert meg soha nem fejlodott olyan szintre egyik kapcsolatod sem, hogy ilyesmik felmerulhessenek, ennek a kulsohoz semmi koze. ha egy csunya pasi van szexkapcsolatban valakivel, a jo szexen es okes modoron kivul tole se varnak el tobbet.


eleg elkeserito, hogy kozel 30 evesen a matcheid szamaban mered a sikereid. lehet, hogy szexre konnyebben kapsz not, de mivel sut rolad a felszinesseg esertelenseg, ezert valoszinuleg sokkal tobbre nem is kellesz nekik, ezert nem varnak el toled semmit.

2021. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*eretlenseg
2021. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

De, lesznek előbb vagy utóbb. De nyilván egy magas és helyes férfi könnyebben belefut olyan nőkbe, akiknek a külső az egyik fő szempont párválasztásban. Nagyobb eséllyel fut bele olyan fiatalabb csajokba, akiknek nem téma még a családalapítás.

De nincs olyan, hogy kollektíve a nők. Vannak ilyen nők, olyan nők. Van arra is némi esély, hogy teljesen más merítésből válogattok (Gondolom, egy nő nem randizik az egész baráti társaságoddal...), így más elvárásokat tapasztaltok.

2021. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szóval ahogy nől a férfi, úgy vékonyodhat a pénztárcája! :D Ilyent se hallottam még. Nálam nincsenek ilyen összefüggések.
2021. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Amit a 2-es írt, az egy bullshit! Mi a baj a pár éjszakással? A legtöbb férfi erre vágyik, hogy legyen egy pár csaj, akt meg lehet húzni néha. Közben meg megyek focizni, sörözni, vagy autótszerelni élem az életem. Senki nem pofázik nekem. Ha bagzódni akarok, akkor egy telefon és le van zsírozva. Viszont való igaz, hogy van egy jópár ún. mangina, akik nyaliznak a nőknek, rinyálnak, romantikáznak, ha egy nő nagy nehezen a hálóba kerül, egyszóval papucsok. Ezek az alkonyaton és társain szocializálódtak, hisznek az örök romantikus szerelemben😄
2021. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

#6: miert lenne bullshit? megindokolni nem tudod ertelmesen, csak okoskodsz.


nem mondtam, hogy baj lenne a kalandokkal, mindenki azt csinal, amit akar. azt irtam, hogy a kerdezo ne csodalkozzon, ha az ilyen jellegu komolytalan kapcsolatokban nincs sok elvaras fele a nok reszerol, mert csak szexre kell. nem tudom ezt egyszerubben leirni, hogy te is felfogd.

2021. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"Ha magas és helyes vagyok sosem lesznek a nőknek nagyok az elvárásai velem szemben más dolgokban, mint a nem olyan vonzó genetikájú férfiakkal szemben?" Igen.
2021. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

1.

Lóvé 5 millió forint megtakarítás.

Kocsi nincs.

Lakás nincs.

17 cm.


2. Szerintem félreértettél valamit + nyilván nem írtam le magamról mindent, mert nem akartam regényt írni. Volt már 2 éves kapcsolatom is, de írtam hogy könnyen találok barátnőt. Nem kérkedni akarok, de értelmes, intelligens vagyok, lehet velem mély dolgokról beszélgetni és nem is csak a lyukat látom minden nőben, voltam már szerelmes életemben párszor. Mivel szeretnék majd egyszer családot és szeretnék jó apa lenni, ezért a párkapcsolatokat tekintve nekem is vannak a külsőn kívül is elvárásaim a nőkkel szemben.


4. Nem azt írtam hogy lusta here vagyok, aki semmit nem akar elérni az életben. Csak tudom hogy nem leszek soha pl vállalkozó vagy főnök, nem fogok soha félmilliót keresni. De eljárok dolgozni, aktív életet élek, normális ember vagyok. Igen azt írtam "a nők", ami egy általánosítás, de ha megnézed itt is minden kérdés ilyen és néha muszáj is általánosítani, nem lehet odaírni minden mondat végére hogy tisztelet a kivételnek. Nők = sok nő, de nem mindegyik. Most jó?

2021. jan. 19. 17:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Így van. Ah sok fiúnak is elég, ha a csaj szép, hiába egy flegma hercegnő, a srác becsicskul. A lányoknál ugyanez jellemző, ha jó vagy külsőre.
2021. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!