Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi normális? Mitől tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi normális? Mitől tartjátok magatokat normálisnak és mit nem tartotok annak?

Figyelt kérdés

Különböző kérdéseknél elég sokszor jön fel, hogy "normális" és mindenki normális társat keres/talált. És természetesen, mindenki magát is a lehető legnormálisabbnak tartja.


Írnátok egy kicsit bővebben erről a normális dologról? Mik azok, amik miatt magatokat normálisnak tartjátok? Mik azok, amik miatt nem? Miben érzitek úgy, hogy eltér a véleményetek a normálisról a környezetek véleményétől?


És mit kerestek a másik nemben, mi az, ami normális? Elég csak normálisnak lennie a másiknak vagy azon felül is kell valami plusz? Mennyi olyan jelöltet láttok a környezetekben, akire azt mondjátok, hogy rendben van és adnátok neki esélyt? És mennyire látjátok azt, hogy ti kaptok esélyt?



2021. jan. 20. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Alapvetően normálisnak tartom magam.

Nehezen engednek a bizalmamba valakit, de ha beengedtem és megszeretem, bármit megteszek érte. Őszintének tartom magam, korrektnek, becsületesnek, hűségesnek.

Vannak céljaim, amiket ha lassan is, de szeretnék elérni.

Önálló vagyok, megállok évek óta a saját lábamon.

Hasonló dolgokat várok el egy potenciális partnertől.

Kölcsönösen tiszteljük egymást, legyen velem őszinte, azért szeressen, aki vagyok. Lehessek mellette önmagam. Kölcsönösen tudjunk egymásra támaszkodni. Fontos számomra a közös érdeklődési kör is. Na most a kollégámat nem ismerem annyira, szóval nem tudjatok róla, hogy a leirtaknak megfelel-e. Azok alapján, amiket eddig tudok róla, igen. De ennyiből nehéz megállapitani, hogy passzolnank-e.


Hogy miért nem vagyok normális?

Hasonló dolgok miatt, mint a kettes.

Meg a mostani kérdéseket olvasgatván az alapján sem, hogy önálló férfira vagynék, elvileg emiatt automatikusan haszonleső goldigger egy nő. :D


Szóval nekem már fogalmam sincs, manapság mi számít normálisnak. De egyre kevésbé is érdekel. :D

2021. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A normálisnak nincs általános definíciója, mivel a norma szóra épül, az meg minden kultúrában, minden társadalmi rétegben más. Nem is szoktam ezt a szót használni.

Ami miatt magamat a saját értékrendszerem szerint "normálisnak" tartom pl. hogy soha nem csalnám meg a párom, nem érdekel senki pénze, őszinte szerelem miatt tudnék csak kacsolatban lenni. Ami "nem normális", vagyis tudom, hogy sokaknál kizáró ok, az pl. hogy szoktam dohányozni meg piálni.

Amik nekem egy férfinél nagyon fontosak, az alap hűség-szerelem témán kívül, azok a hasonló nézetek. Vagyis soha nem lennék együtt rasszista vagy homofób emberrel, mondjuk nyilván ők sem velem.

2021. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!