Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagalatti külsejű nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagalatti külsejű nők vajon elhiszik azt, amikor gyakran még nekik is azt mondják, hogy szép?

Figyelt kérdés

Számtalan alkalommal találkozom olyan esettel, hogy egy csúnyácska lányt megdicsérnek, hogy milyen szép. Képe alá is írják. Megdicséri a családtagja, a barátnői, sőt, még olyan férfiak is, akiknek jobb nőknél nincs esélyük, és beérik vele, ezért udvarolnak neki.


Tehát nemcsak a gyönyörű nők kapják meg rengetegszer azt, hogy milyen jól néznek ki, hanem az átlagosak is és a nem szépek is.


Azon gondolkodtam, hogy emiatt vajon minden nő szebbnek gondolja-e magát az átlagnál. Ami már matematikailag is lehetetlen hogy az legyen, mert a fele van átlag fölött, másik fele átlag alatt.

Vagy értékelik a kedvességet, de olyan nagyon nem is veszik komolyan, amikor megdicsérik a külsőt?



2021. jan. 23. 22:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Tudod, akármennyire is fájni fog, amit mondok, de nem körülötted forog a világ.

A szépség pedig még mindig egy szubjektív tényező.

Attól, hogy szerinted valaki nem szép, szerintem, vagy mások szerint még lehet gyönyörű.

2021. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Attól még lehet fejlett az önkritikájuk.

Valószínű a jobban sikerült fotóikat osztják meg ők is.

Aki ismeri őket esetleg látja a külömbséget.

Mondjuk a képen jobban mutat mint a valóságban.

És oda kommenteli, hogy szép.

És ott van még az ízlésbeli külömbség is.

Aki csúnya nem biztos, hogy vak.

Álltalában tudják, hogy van náluk szebb is.

2021. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Szerencsére nekem sosem mondták.


Nem kellett feszengenem meg heherésznem.

2021. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy lesz olyan válasz, ami szerint mindenkinek más a szép. Ezért már készültem is két képpel.


1. [link]

2. [link]


Csak hogy a végletekig leegyszerűsítsem, még ha a valóságban nincs is ekkora különbség általában. Én azt gondolom, ha valakit 1000-ből 999-en szebbnek gondolnak, akkor már elég objektíven ki lehet jelenteni, hogy az egyik ember szebb, mint a másik, még akkor is, ha esetleg van az az egy kisebbség, aki másként vélekedik. Én azt gondolom, lehet azt mondani, hogy a 2-es jobban néz ki, mint az 1-es.

2021. jan. 23. 22:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben teljesen igazad van.

Szerintem az egyes fickóra még az édesanyja se mondja, de szép vagy.

2021. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Savlekotő ***** válasza:
91%
Normális nő nem áll le azzal aki csak beéri vele mert nincs jobb nála.
2021. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Amikor valakit szeretsz, akkor szépnek látod. Ha anyukám, a tesóm, vagy egy barátnőm tennének fel képet magukról, én is odaírnám, hogy ők a legszebbek, mert nekem azok.
2021. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

az a helyzet, hogy a csunyacska lanyok nagyon is tudjakmagukrol, hogy csunyak. meg ha ugy is tunik, hogy odaig vannak onmaguktol estulteng bennuk az onbizalom, valojaban az is a kompenzalas resze. eleve azok a lanyok, akik ilyen nagyon beallitott, pozolos kepeket raknak ki magukrol, azert teszik, mert nem elegedettek magukkal es nagyon vagynak valami pozitiv visszacsatolasra a kulvilagtol. szerintem attol meg a lelkuk melyen tudjak, hogy nem tul szepek, hogy az anyukajuk meg / baratnojuk odakommenteli, hogy milyen szepek.


biztos van kivetel is, aki tenyleg elhiszi, de nem ez a jellemzo. egyebkent a legtobb ember sajnos tenyleg igenytelen, foleg a ferfiak. itt is van neha olyan, hogy egy egyertelmuen elhizott, csunya testu not bevednek a tarsai, hogy milyen ‘csinos’ kozben meg nagyon nem, de hat egy 100 kilos nyilvan nem fog leszolni egy masik 100 kilost.


viszont a kerdesed stilusatol meg logikai menetetol is hanyingerem vam, sugarzik belole ez a ‘minden csunya lany szepnek hiszi magat es minden no azt hiszi, jobb annal, mint amilyen’ - nogyulolo frusztraltsag.

nem, senki nem fogja szebbnek gondolni magat az atlagnal 2 pozitv komment miatt. viszont azon komolyan elgondolkoznek, hogy mennyire igenytelen az a ferfi, aki mondjuk itt annyir meglat kiirva, hogy 23 eves no es mar egybol ‘kinyalna’ meg ‘megbszna’ kozben semmit nem tud az illetorol, azt se tudja, hogy nez ki. az ilyen sokkal szannivalobbnak tartom, mint a buta kislanyokat, akik az insta lajkokbol akarnak onbizalmat meriteni.

2021. jan. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
amugy a peldad fszsag, semmi ertelme egy egyertelmuem csunya, nagy esellyel beteg es fogyatekos embert osszehasonlitani egy modellel, aki konkretan a kulsejebol el. itt arrol van szo, h egy atlagos kulseju embert erzelmi alapon lathatunk-e szebbnek, mint egy masik atlagoskulseju embert, akihez 0 az erzelmi kotodes. ez esetben pedig a valasz igen.
2021. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Számtalan alkalommal találkozom olyan esettel, hogy egy csúnyácska lányt megdicsérnek, hogy milyen szép. Képe alá is írják. Megdicséri a családtagja, a barátnői, sőt, még olyan férfiak is, akiknek jobb nőknél nincs esélyük, és beérik vele, ezért udvarolnak neki."

ez egy létező jelenség. nem hiszem, hogy sokan komolyan veszik. elég feltűnő, amikor csak olyan emberek dicsérnek, akikről tudod, hogy nem szeretnék, hogy rosszul érezd magad.

2021. jan. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!