Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi is pontosan a kisugárzás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is pontosan a kisugárzás? Ha valaki külsőre szép de rossz a kisugárzása akkor csúnyának látják az emberek? Vagy ha csúnya de jó a kisugárzás akkor szépnek? Mennyire van így vagy mennyi az összefüggés?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Figyelem
2021. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
PONTOSAN???? Tudod, ezt a kifejezést a lepkefing szinére szokták PONTOSAN használni.
2021. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Ha jó a kisugárzása vonzódnak hozzá, kedvelik.

Forditott esetben kerülik a társaságát.

2021. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

Én még 32 év alatt nem láttam ronda nőt jó kisugárzással, de mutasson valaki egyet.

Sajnos ez nagyon is a külsőről szól.

2021. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván a külsőről is szól, de nem sarkítanám le csúnyára és szépre.

Ismerek szép lányokat, de ha megszólalnak, oda a varázs.

Lehet, hogy egy olyan ember, aki külsőre átlagos/szép/csúnya is lehet, ez ugye relatív, valamivel annyira megfog, hogy levesz a lábadról.

Illetve egy szép embernek is lehet negatív kisugárzása, mert a fejére van írva, hogy buta/beképzelt/felszínes/egoista, akármi.

Egy kevésbé szép emberből ugyanígy áradhat a pozitivitás, vidámság, élettel teliseg, rejtélyesség, stb.

2021. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

Ez a legnagyobb marhaság,amit mindenki másképp lát.Sose hittem az ilyen megfoghatatlan,általános jelzőkben.

Mivel az egyik váltig állítja,hogy Józsi kisugárzása fogta meg ,addig a masik ugyanerre a Józsira azt mondta,hogy azért nem jőtt be neki,mert nem volt kisugarzása!

Marhaság,ne foglaljozz ezzel..felejdsd el!

Arra jó,hogy tudálékos,fontoskodó emberek belemagyarázzanak dolgokat valamibe,ami tetszik,vagy nem tetszik nekik.

Csak a prózai valóság mar olyan unalmas,meg minden!Kell egy kis körítés!

2021. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A kisugárzás nem fekete vagy fehér, pozitív vagy negatív, hanem mindenkinél más. Aki nekem jó kisugárzású, másnak nem feltétlen az. Pl. nekem Anna Kendrick kisugárzása nagyon bájos és szimpatikus, másnak meg unalmas és semmilyen (ezt most nem szexuális vonzalom minőségben értem, mert hetero nő vagyok). Nem tartok vkit feltétlenül csúnyának, amiért a kisugárzása nem jön be nekem, objektíven látom, hogy szép, meg becsülöm, ha látszik, hogy a szépségében van befektetett munka, nem találom rondának... csak nem szimpatikus, és ha párkapcsolatokról beszélünk, nem mozgat meg szexuálisan. Pl. Channing Tatum kisugárzásra nekem nagyon nem jön be, de azért rondának nem mondanám.
2021. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a kisugárzás szót inkább csak pozitív értelemben szoktam használni.

Pl van egy férfi aki külsőre nem tetszik de ahogyan beszél, előadja magát, a mozdulatai, és a kinézete igényes, akkor annak általában jó a kisugárzása.

2021. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%

Jó kisugárzás az, amikor valaki jól néz ki és nem tűnik kiállhatatlannak. A kisugárzás szöveg egyszerűen a kinézet, csak kevésbé felszínesen előadva.

Nézz körül az ismerőseid között. Hány olyan ember van, aki jól néz ki, de rossz a kisugárzása? (Itt ne csak a neked nem jön be kategóriájú kisugárzásra gondolj, hanem a környezet által gondoltra.)

Nincs rossz kisugárzású, de jól kinéző ember.

2021. jan. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Tucatnyi embert ismerek aki szép ugyan de a kisugárzása rossz. Hiába tiptop kívülről valaki ha belül rohad
2021. jan. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!