Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagalatti külsejű nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagalatti külsejű nők vajon elhiszik azt, amikor gyakran még nekik is azt mondják, hogy szép?

Figyelt kérdés

Számtalan alkalommal találkozom olyan esettel, hogy egy csúnyácska lányt megdicsérnek, hogy milyen szép. Képe alá is írják. Megdicséri a családtagja, a barátnői, sőt, még olyan férfiak is, akiknek jobb nőknél nincs esélyük, és beérik vele, ezért udvarolnak neki.


Tehát nemcsak a gyönyörű nők kapják meg rengetegszer azt, hogy milyen jól néznek ki, hanem az átlagosak is és a nem szépek is.


Azon gondolkodtam, hogy emiatt vajon minden nő szebbnek gondolja-e magát az átlagnál. Ami már matematikailag is lehetetlen hogy az legyen, mert a fele van átlag fölött, másik fele átlag alatt.

Vagy értékelik a kedvességet, de olyan nagyon nem is veszik komolyan, amikor megdicsérik a külsőt?



2021. jan. 23. 22:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ÉN írom valakinek a képe alá, hogy csini, akkor az kedvesség+szeretet. Részint, mert bátor dolog kirakni a képét, és felvállalni, hogy ötvenen hazudnak alá, és mert baromira idegesítő, hogy az emberek szöveget nem olvasnak el a közösségi oldalon, csak a képet nézik meg, és csak arra reagálnak. Másrészt pedig, mert kedves nekem az illető, és akkor szépnek fogom találni akkor is, ha egyébként objektíven, érzelmi befolyástól mentesen teljesen átlagosnak találnám.


Amikor az én képem alá írják... akkor sürgősen leszedem a megjelölésemet arról a képről, és ha lehet, törlöm az üzifalamról. Én ugyanis nem vagyok sem bátor, sem objektíven nézve legalább átlagos, és nagyon rosszul tűröm az udvariaskodó hazugságokat.

2021. jan. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

Baromság, nekünk nem mondják ezt, helyette egy csomó bántó megjegyzést kapunk, meg persze fanyalgó arckifejezéseket, lenézést, lesajnálást.

De nyilván nem hinnénk el, mivel csak rondák vagyunk, nem pedig értelmi fogyatékosok vagy vakok. Családtag, barát, kedves ismerős véleményére meg alap, hogy nem adunk, hisz az nem reális. Van viszont a világon egy tükörnek nevezett szuper kis találmány, ami mindennél és mindenkinél reálisabb, az abban látottakhoz tartjuk magunkat, ilyen egyszerű.

2021. jan. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
Elhiszik, mert ha egy kicsit is értelmesek és elviselhetők, máris sorban állnak náluk a férfiak.
2021. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%

Akikről te beszélsz, azok a lányok valójában átlagosak, csak nem foglalkoznak annyit a "marketinggel". Nem festik magukat feleslegesen fél órán keresztül csupán azért, hogy leugorjanak a sarki kisboltba és nem rakják tele a közösségi médiás felületeiket a kamu retusált képeikkel. De ettől még épp olyan vonzóak a komoly érdeklődők számára, viszont hatékonyabban ki tudják szűrni azokat, akik csak szexelnének velük.

A neten átlag felettinek mondott lányok/nők 80%-a simán csak átlagos. Valójában ők azok, akik átvernek másokat a kamu képeikkel, őket pedig átverik a kamu dicséretekkel. Ez egy öngerjesztő folyamat.

[link]

2021. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
Elég nekik egy átlag alatti képet feltölteniük fhosbukra és az 1500 ismerőstől azonnal kapnak 250 likeot és 30 kommentet, hogy gyönyörű vagy, akkor is, ha az útszéli kutyakaki szebb, mint ő. Ezáltal kb 10 szeresére nő az egója és elhiszi, hogy neki a legjobb pasi jár.
2021. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!