Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyivel kevesebb érzékeny nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyivel kevesebb érzékeny nő lett?

Figyelt kérdés

Oké, kb. 3 éve eltűntem a társkeresésből. De, akkor simán találtam olyan lányokat, akik apróbb célzásokat is könnyen levettek, figyelmesek voltak és apróbb dolgok is érdekessé váltak.

Most visszatértem és ez szinte teljesen eltűnt. Olyan, mintha csak tinikkel lehetne ismerkedni, 18 felettiekkel. Oké, még nem olyan sok lánnyal beszéltem az elmúlt 2-3 hónapban, de azért elég furák az eddigi tapasztalataim.


Tényleg ennyire megváltoztak a dolgok és szokjak hozzá, hogy ez van? Vagy adjak még időt a dolognak és csak épp ilyeneket fogtam ki?



2021. jan. 24. 02:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szerintem, egyszerű magyar mondatokat használtam. Ha nem megy az értelmezésük, akkor nem ez a neked megfelelő kategória.
2021. jan. 24. 02:11
 2/14 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyi embernek arról szól csak az oldal, hogy mindenre beszóljon? Érthető, hogy a PISA teszteken egyre lejjebb végzünk.


Konkrét példát nem is írtam. Esetleg, elmesélnétek, hogy a ti fejetekben vajon miről van szó? Vagy a beszólás addig nem terjedt, hogy át is gondoljátok?

2021. jan. 24. 02:37
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Hova legyen valaki érzelgős egy vadidegennel? Ne vicceljünk már. Ha minden idiótának osztogatná az ember az érzelmeit, elfogyna, mire a megfelelőhöz érne. Azt pedig, hogy ki a megfelelő, ki kell tapasztalni, nem megy csettintésre, sem bemondásra. Én sem cukiskodok idegenekkel, egy randin is csak megismerni vagyok ott a másikat egyelőre, nem szeretni. Az egy pár fokozattal arrébb van.
2021. jan. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Ennyivel.
2021. jan. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező:értelmetlen, amit írtál, nem mi vagyunk a hülyék. Írd le konkrétumokkal, hogy mi bajod, és milyenek a lányok.

Ja, és ha válaszokat szeretnél, akkor tán nem a kérdezőket kellene ekézni, hanem értelmesen fogalmazni, mert így pont azt a látszatot kelted, mint amit ránk mondtál, hogy beszólogatni jöttél ide.

2021. jan. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
*válaszolókat
2021. jan. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

en ertem, mit ir a kerdezo.


valoszinuleg rossz lannyokkal beszelsz, nem hinnem, h 3 ev alatt annyira nagyot fordult ez a dolog. illetve az is lehet meg, hogy tobb olyan kis pcsa van fent, aki leginkabb csak instagram kovetkoet gyujt vagy az egolegyezgetes a cel, nem az ismerkedes. nezd meg alaposabban, kit huzol jobbra.

2021. jan. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
mi az, hogy az apróbb dolgok érdekessé váltak?
2021. jan. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem beszólás, tényleg elég furán fogalmazol (bedobsz általános szavakat, amiket nem magyarázol meg, nem konkretizálod). Másrészről meg magad ismered be, hogy nem beszéltél sok lánnyal az elmúlt 2-3 hónapban, ennek ellenére rögtön levonod a konklúziót, hogy mennyire eltűntek az érzékenyebb nők.


"apróbb célzásokat is könnyen levettek"


Ezalatt azt érted, hogy a közeledésed, bókjaid nem reagálják le? Amiből mondjuk arra következtetsz, hogy nem is értik?


Lehet hogy értik, de kényelmetlen nekik és figyelmen kívül hagyják. Lehet értik, de nem szeretnének kapcsolatot, sem ismerkedni, vagy csak te nem vagy nekik szimpatikus. Lehet értik, de önbizalomhiányosok és nem hiszik el. Lehet tényleg nem értik, ezernyi oka lehet.


"figyelmesek voltak"


Megint, milyen értelemben hiányolod ezt? Ismerkedtek, nincs hozzájuk semmi közöd, semmilyen bizalmi kapcsolat nincs köztetek. Millió srác írkál nekik naponta, akik ugyanúgy közeledni akarnak hozzájuk és randikra hívják őket, bókolnak.


Ha elkezd épülni egy kapocs és kedvelnek, akkor figyelmesebbek lesznek.


"apróbb dolgok is érdekessé váltak"


Példák nélkül ez értelmezhetetlen.


"Olyan, mintha csak tinikkel lehetne ismerkedni, 18 felettiekkel"


Ezt is furán fogalmaztad meg, de talán itt lehet a legjobban sejteni, hogy mire gondolsz. Arra, hogy hiába x évesek, olyan mintha kislányok lennének?


Nekem pl. az a tapasztalatom, hogy olyan 25 éves korig kinyúlt a tini korszak, ami mind viselkedésben megnyilvánul, mind gondolkodásban (mindkét nemnél). Mindenkinek lehetnek hibái, nem erről van szó, de mikor minden felelősség másra van tolva, másokat hibáztatva, mikor minden apróságon veszekedés van, nem lehet normálisan beszélni semmiről, csak tini trendekről, nincs képe a világról amiben él, nincs semmilyen értelmes gondolata arról ami körülveszi, az már sok.

2021. jan. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Írd le, mire célzol. Nekem az jutott eszembe, amikor a gyerek lát egy képet rólam, és írja, hogy gyönyörű vagy, csókolnálak, vagy, ha véletlenül beszélgetni kezdünk, egy pár mondat után kiforgatja a szavakat, hogy: fekszem, ő meg, feküdjünk együtt.

Nagyon leegyszerűsítve írtam, de a lényeg remélem átjön. Mert ezektől nem érzem magam jobb nőnek, inkább azt érzem, hogy kanos vagy...

2021. jan. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!