Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyivel kevesebb érzékeny nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyivel kevesebb érzékeny nő lett?

Figyelt kérdés

Oké, kb. 3 éve eltűntem a társkeresésből. De, akkor simán találtam olyan lányokat, akik apróbb célzásokat is könnyen levettek, figyelmesek voltak és apróbb dolgok is érdekessé váltak.

Most visszatértem és ez szinte teljesen eltűnt. Olyan, mintha csak tinikkel lehetne ismerkedni, 18 felettiekkel. Oké, még nem olyan sok lánnyal beszéltem az elmúlt 2-3 hónapban, de azért elég furák az eddigi tapasztalataim.


Tényleg ennyire megváltoztak a dolgok és szokjak hozzá, hogy ez van? Vagy adjak még időt a dolognak és csak épp ilyeneket fogtam ki?



2021. jan. 24. 02:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%
Egyszerűen ennyire buták. Amelyik nő egy kicsit is értelmes, az elkel, mielőtt egyáltalán lenne ideje társkeresőre regisztrálni.
2021. jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

Hogy kapcsolódik az érzékenységhez az hogy apróbb célzásokat is levettek, meg hogy 18 év felett is csak tinik vannak, ésatöbbi!?

Milyen érzékenység? Tényleg értelmezhetetlen a kérdés.

2021. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
95%
Az apróbb dolgok alatt a farkadra gondolsz vagy...?
2021. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Két humán diplomával a hátam mögött mondom, hogy értelmezhetetlen amit írtál. Milyen célzások? Mi vált érdekessé? Most csak tinikkel vagy csak 18 felettiekkel beszélgetsz?

Tanulj meg fogalmazni, lehet úgy könnyebb lenne az ismerkedés is. Senki nem fogja a homályos mondataidból kihámozni, hogy mi a bajod tulajdonképpen.

2021. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!