Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfival randiztál már aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfival randiztál már aki álomvilágban élt?

Figyelt kérdés

És mondjuk a rövid kapcsolatotok alatt ébredt fel az álomból?


Arra gondolok álomvilág alatt, hogy pl. ő magát átlagosnak gondolta, de melletted arcon csapta a valóság, hogy igazából majdnem hogy egy "senki".


Az amit ő gazdagok életének képzelt el, az valójában egy átlag diplomás, középosztálybeli ember életszínvonala. Egy autóvásárlásra, lakásvásárlásra, külföldi nyaralásra úgy csodálkozott rá, mintha azok milliomosok kiváltságai lennének.



2021. jan. 25. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mivan? Te nem örülsz az autónak nyaralásnak meg ilyeneknek? Nem értem a kérdést
2021. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Első, tévedsz. Szerintem a kérdező akarta mindezt, de a fiú szemei guvadtak ki efölött (mert ő szerény, spórolós).
2021. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

akkor bocsi

első vagyok

2021. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

# 1


# 2


Szóval a pasi a használt 1 milliós kocsimra döbbenten bámult, de szó szerint mintha egy Rolls-Royce al jelentem volna meg. És dícsért, gratulált, hogy milyen sikeres üzletasszony vagyok. :D


Először azt hittem viccelődik, gúnyolódik, de nem.


Kiderült neki sem kocsija, de még jogsija sincs. 33 éves. Albérleti szobáról, albérleti szobára éli az életét. Ha úgy tartja úri kedve dolgozik aztán otthagyja, megy haverokhoz, rokonokhoz ha nincs pénz albérletre.


És ez miatt a hétköznapok átlagos pénzügyi valóságával szerintem teljesen elvesztette a kapcsolatát.


Ő nem érti hogy emberek hogy vesznek autót, lakást stb., hiszen azok mind milliomosok.

2021. jan. 25. 19:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Én tipliznék a helyedben, erre nem lehet hövőr építeni ...
2021. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jövőt*
2021. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

# 5


Neki a valóság, nekem meg az volt hihetetlen, hogy ilyen életet hogy élhet egy férfi.


A legmegdöbbentőbb ez mellett, hogy ez a férfi vonzó, megnyerő külsejű, kedves, választékosan beszél. De aztán kiderült, hogy belül egy kisfiú.

2021. jan. 25. 19:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Nehogy összejöjj vele?

Ellentétesek vagytok!

2021. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

# 8


Igen sajnos. Mert amúgy ezt leszámítva megkedveltem, de amikor egyszerűen már sajnálod a szerencsétlent mert olyan együgyű.

2021. jan. 25. 19:39
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok, és szerintem elé durva ostobaságról tamúskodik, hogy a kérdező így rácsodálkozik, mikor kiderül, hogy szegény, nincstelen emberek is élnek a Földön, akiknek egy olcsó autó is a luxust jelenti.


Szóval bocs, de a kettőtök közül most tényleg nem tudom, melyik a gázabb és együgyűbb a "rácsodálkozásával".

2021. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!